Straż Miejska do likwidacji?

Co poprawić w mieście? Sugestie, pomysły i inne mile widziane!

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez disturbia » 01 Kwi 2012, 18:00

:lol: :lol: :lol: pałam do ciebie nieodwzajemnioną miłością ;) nie wiedziałam,że aż tak to widać :o
@rather zacznij coś w końcu robić w tym temacie,bo się prędzej zestarzeję i nie będe już tak reprezentacyjna jak na asystentkę przystało :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez kobra » 01 Kwi 2012, 18:26

Jak możesz mówić, że twoja miłość jest nieodwzajemniona, kochanie...., ups asystentka? myślisz, że podołasz rather ma wymagania sama widzisz, wszystkich zwalnia, bezpieczniej by było sekretarka ;) Ale jak chcesz...to robimy.
RATHER NA BURMISTRZA DISTURBIA NA ASYSTENTKĘ KONIECZNIE I OD ZARAZ (nie mylić z bakterią) :lol:

Ach jak tu miło i przyjaźnie się zrobiło :)
Ostatnio edytowany przez rather, 01 Kwi 2012, 21:23, edytowano w sumie 1 raz
Powód: połączone dwa kolejne posty
kobra
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 Kwi 2012, 15:51

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez disturbia » 01 Kwi 2012, 19:01

Uff to kamień z serca,od razu mi lżej na duszy :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez rather » 01 Kwi 2012, 21:31

kobra napisał(a):No cóż pewnie za chwilę się dowiem kim jestem, standart, wyprzedzę wasze wypowiedzi kochanka, strażniczka itp. hahaha.
Ale ponownie zauważam,że nic nie odpowiada pan rather na moje uwagi tylko jak zwykle stara sie mnie ośmieszyc, i na pewno wytknie mi parę błędów w ortografi, bo to jest najistotniejsze na tym forum unikać konkretnych odpowiedzi skupiać się na wytykaniu :lol:

@kobra chyba nikt Ci nie zarzucał, że jesteś czyjąkolwiek kochanką, więc ciekawe czemu sama o tym wspominasz? Psycholog pewnie miałby coś na ten temat do powiedzenia... To że pracujesz w straży miejskiej to już dla wszystkich oczywiste, ale też interesujące jest że temu w dalszym ciągu zaprzeczasz.

Co do braku konkretnych odpowiedzi, to zrobię wyjątek i w przeciwieństwie do innych osób, które wchodzą na to forum tylko po to, żeby robić personalne wycieczki pod moim adresem, na Twoje pytania chętnie odpowiem. Oczywiście pod warunkiem, że je zadasz. Potraktuj to jako spóźniony o dwa tygodnie prezent na Twoje okrągłe urodziny.

Liczę, że w rewanżu odpowiesz też na pytania, które są kierowane pod adresem nowodworskiej straży miejskiej - możesz się pobawić w nieformalnego rzecznika tej formacji.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez kobra » 02 Kwi 2012, 18:28

Myślę, że bawić się to ja mam i czym i z kim. Jesli chodzi o pytania to proszę wnikliwie przeczytać poprzednia moja wypowiedź, ale mam jedno pytanie czy administrator może byc jednocześnie na tym samym forum inną osobą??? tak sobie zapytałam z czystej ciekawości. Bo dla mnie to troszkę.... a nawet bardzo...
Pozdrawiam
kobra
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 Kwi 2012, 15:51

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez rather » 02 Kwi 2012, 20:22

No właśnie - tak jak myślałem. Jak przychodzi co do czego to nabierasz wody w usta i rzucasz insynuacjami. Rozumiem, że ta cała pisanina o sekretarkach, kochankach i ludziach podających się za kogoś innego niż są w rzeczywistości to efekt doświadczeń z miejsca pracy? Otóż informuję, że świat wygląda trochę inaczej niż ten, który widujesz na co dzień w urzędzie...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez admin » 02 Kwi 2012, 21:02

kobra napisał(a):czy administrator może byc jednocześnie na tym samym forum inną osobą??? tak sobie zapytałam z czystej ciekawości.


Zaspokajając ciekawość użytkownika kobra odpowiadam, że administrator nie ma potrzeby bycia w trzech osobach. Wystarczy, że jest administratorem. Nie mam rozdwojenia jaźni.
Odpowiadając na pytanie użytkownika kobra: administrator może być na tym forum inną osobą, tak jak użytkownik kobra też może być inną osobą na tym forum.

Kobra chyba sugeruje użytkownikowi rather, że powinien kandydować :roll:
Ostatnio edytowany przez admin, 02 Kwi 2012, 21:08, edytowano w sumie 1 raz
Powód: edyta: bo było trochę nie na temat na początku.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez rather » 02 Kwi 2012, 21:39

admin napisał(a):Kobra chyba sugeruje użytkownikowi rather, że powinien kandydować :roll:

Że niby kandydować na admina? W życiu bym się nie ośmielił :oops: . A poza tym "admin" to chyba nie jest nick przechodni?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez admin » 02 Kwi 2012, 21:40

no ba!
na admina, bo niby na kogo?

Sugeruję trzymać się tematyki straży miejskiej, a dyskusję kto jest kim i ile kogo na forum przenieść do luźnych rozmów.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez rather » 02 Kwi 2012, 21:46

Co to, to nie... Ale liczę, że z wzajemnością czyli, że admin nie będzie też chciał kandydować na rathera :lol:
Ostatnio edytowany przez admin, 02 Kwi 2012, 21:47, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Admin oświadcza, że nie będzie kandydował na użytkownika rather.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez kobra » 03 Kwi 2012, 04:22

Dziecinada ta wasza strona, trzymajcie siÄ™ tego co umiecie najlepiej, :lol:
kobra
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 Kwi 2012, 15:51

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez rather » 24 Kwi 2012, 09:57

Coś nie słychać o kolejnych sukcesach naszej walecznej Straży Miejskiej. Zdaje się, że ktoś doszedł jednak do wniosku, że te żałosne podsumowania nic nie dają, bo widać z nich głównie, że blisko 20 strażników zbija bąki za grubą kasę. Chyba pora rozgonić to całe towarzystwo...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez disturbia » 24 Kwi 2012, 10:51

Tydzień temu widziałam jak strażnicy rozwieszali plakaty,informujące o Poland Bike Marathon :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez rather » 24 Kwi 2012, 11:11

Czyli jednak mają sukcesy którymi można by się pochwalić? A przy okazji ciekawe, który z dziewięciu punktów artykułu 11 Ustawy o strażach gminnych w ten sposób realizowali? Pewnie ten: "robić wszystko co każą i siedzieć cicho bo inaczej wywalą z roboty" :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Straż Miejska do likwidacji?

Postprzez KaloNDM » 24 Kwi 2012, 19:39

rather napisał(a):że blisko 20 strażników zbija bąki za grubą kasę.


Nie wiem Rather o jakich bÄ…kach piszesz :D
Bo jeżeli o tych, które ja mam na myśli, to nie wiem czy chciałbyś zbić chociaż jednego,
widząc sumę, która wpływa na konto ;) ;)

rather napisał(a):Czyli jednak mają sukcesy którymi można by się pochwalić?


Uwierz mi Rather, że o sukcesach strażników nie dowiesz się z mediów ani od Rzecznika Prasowego SM.
Dowiesz się za to z ust Rzecznika Prasowego Policji, mediów głównego nurtu, oraz ze stron internetowych MSW
o dzielnych zatrzymaniach sprawców przestępstw przez dzielnych Policjantów, którzy tak na dobrą sprawę nie byli świadkami zdarzenia i nie ujęli sprawców.

rather napisał(a):A przy okazji ciekawe, który z dziewięciu punktów artykułu 11 Ustawy o strażach gminnych w ten sposób realizowali?


Na pewno wszystkie i na pewno tysiÄ…ce razy.

rather napisał(a):Pewnie ten: "robić wszystko co każą i siedzieć cicho bo inaczej wywalą z roboty" :D


Aaaaaaaaaaa.. to już inna strona medalu ;) ;) ;)
Jak to "WE" firmie i na posadzie samorzÄ…dowej ;) ;) ;)

P.S.

Też będzie materiał wideo :D :D :D
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Co poprawić w mieście?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron