Jaki optyk

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Jaki optyk

Postprzez luksc » 31 Lip 2019, 06:25

Jakiego optyka polecicie?
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 174
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Jaki optyk

Postprzez eternal » 31 Lip 2019, 08:40

Będę dobierała swoje pierwsze oprawki w życiu i totalnie nie mam pomysłu na co się zdecydować, jak będę wyglądać itp. co mnie trochę stresuje. Z jakim salonem macie dobre doświadczenia jeśli idzie o obsługę?

Polecam Trendy Opticians:
https://trendyopticians.pl

Salon znajduje się w Warszawie, ale warto się wybrać bo badanie wzroku kosztuje tam kilka złotych przy dobrze odpowiednich oprawek. Miła, sympatyczna i fachowa obsługa, duży wybór oprawek. Obsługa zawsze pomoże w doborze okularów. Badania wzroku przeprowadzane w miłej atmosferze. I co najważniejsze jest to badanie bardzo dokładne i kompleksowe, o wiele dokładniejsze niż jakbyś chciała wykonać badanie u okulisty....

Obecnie mają poza tym spore promocje na oprawki korekcyjne i przeciwsłoneczne, mozesz sprawdzić sobie jakie mają znizki na ich stronie www....
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Jaki optyk

Postprzez babos » 29 Wrz 2021, 07:27

Radzę poczytać również o tym - ioptyk.pl/category/wady-wzroku/
Nie chodzi mi o to, że macie być mądrzejsi od lekarzy, tylko o to, że macie lepiej rozumieć, w czym w ogóle tkwi problem.
To naprawdę ważne, aby idąc do konkretnego specjalisty, rozumieć chociaż podstawy problemu.
Wtedy Å‚atwiej siÄ™ nawet rozmawia.
babos
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 114
Rejestracja: 02 Sie 2019, 07:21
Płeć: mężczyzna

Re: Jaki optyk

Postprzez mikus » 23 Lis 2023, 13:25

Jeśli szukacie jakościowej kliniki okulistycznej, to moim zdaniem warto sięgnąć do oferty tej firmy: https://vidiummedica.pl/, gdzie znajdziecie opcję na korekcję wzroku, leczenie zaćmy czy stożka rogówki. Na stronie jest też dostępny cennik. Moim zdaniem to świetna opcja dla każdego, kto posiada problemy ze wzrokiem.
mikus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 Lis 2022, 14:01
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron