przez disturbia » 19 Lis 2014, 18:54

przez FlashNDM » 19 Lis 2014, 19:19

przez ewita » 19 Lis 2014, 20:33
rather napisał(a):Dziś o 19 w TVN nasze najbogatsze w świecie miasto zostanie przedstawione jako przykład burdelu przy wydawaniu kart do głosowania. Jest tak jak mówi Kowalski - jesteśmy znani w kraju i na świecie

przez Angelika SosiÅ„ska » 19 Lis 2014, 21:01
disturbia napisał(a):Patrząc na to jak rozkładały się głosy, nie widzę jakiejś miażdżącej przewagi WND. W okręgu nr.2 Tomasz Kosmowski uzyskał drugi wynik po Plackowski, reszta sporo w tyle. W okręgu nr.4 również drugi Michał Jakubowski po Grażynie Brzozowskiej. W okręgu nr.6 Tomasz Mitrega po Piotrze Miszczaku, a Stanisławowi Wiśniewskiemu zabrakło tylko kilka głosów, żeby wygrać z Ahmedem Jadu. Myślę, że jak na start nie ma tragedii.

przez Anna Franciszka » 19 Lis 2014, 22:47

przez mmokrzycki » 20 Lis 2014, 01:33
Anna Franciszka napisał(a):Oglądam szkło kontaktowe i widzę pytanie dlaczego nieważny głos nie liczy się w frekwencji wyborów ? O ZGROZO

przez L21P3 » 20 Lis 2014, 07:58

przez disturbia » 20 Lis 2014, 10:18

przez aladin2013 » 20 Lis 2014, 10:39
L21P3 napisał(a):Szanowni Państwo, w Nowym Dworze Mazowieckim nie ma zgody przynajmniej dwóch komitetów SnR i Forum na tego typu manipulacje wyborami. W ciągu najbliższych dni zacznie się akcja zbierania podpisów poparcia pod protestem wyborczym, mam nadzieję, że mieszkańcy NDM zajmą odważne stanowisko w tej sprawie i udowodnią, że nie tylko potrafią mówić ale i zrobić coś konkretnego. TVN okazał się ok.

przez rather » 20 Lis 2014, 10:49

przez midas77 » 20 Lis 2014, 11:28

przez aladin2013 » 20 Lis 2014, 11:34
rather napisał(a):Wydanie niewłaściwych kart jest stwierdzonym faktem mającym potwierdzenie w protokołach. Trudno to jednak nazwać manipulacją. Ale już wynik PSL (we wszystkich powiatach i województwach) wygląda na rezultat sposobu drukowania list do głosowania. Pytanie czy była to świadoma manipulacja?

przez aladin2013 » 20 Lis 2014, 11:43
midas77 napisał(a):Ale jak wytłumaczyć wynik PSL w NDM do Sejmiku??? Przecież w mieście nawet nie zarejestrowali listy do Rady Powiatu a w trzech obwodach gdzie widziałem wyniki mieli po ponad 100 głosów!!!
Czy szacowni mieszkańcy NDM poczuli się biznesmenami o których to ponoć minister Sawicki szanuje w przeciwieństwie do frajerów?

przez midas77 » 20 Lis 2014, 11:50

przez L21P3 » 20 Lis 2014, 14:48


