Oszołomy z sejmu

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Oszołomy z sejmu

Postprzez disturbia » 18 Kwi 2012, 16:15

@marian to jak tyle wiesz o Bartoszewskim,no to slucham,dlaczego nie skonczyl studiow?No tak,pewnie powinien zdechnąć w tym obozie,a tak zrobil na zlosc i przezyl.A i tez pewnie nie jest pewne,ze w ogole byl,przeciez nie ma tatuażu z numerem ;) I jakies przyklady tego opluwania bym prosila
:)
A co do Niepokalanej Matki Polki,to widać ją i słychać głownie z przekaźników Radia MaRyja albo,żeby bronić swą piersią Ojdyra toruńskiego piernika.Moźe to i lepiej.za takie "mądrości" jak o Miłoszu albo,że seks to samo Zło,źe wstydu schowała sie w rozgłośni. ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez Zirhan » 19 Kwi 2012, 14:15

disturbia napisał(a):@marian to jak tyle wiesz o Bartoszewskim,no to slucham,dlaczego nie skonczyl studiow?No tak,pewnie powinien zdechnąć w tym obozie,a tak zrobil na zlosc i przezyl.A i tez pewnie nie jest pewne,ze w ogole byl,przeciez nie ma tatuażu z numerem ;) I jakies przyklady tego opluwania bym prosila
:)
A co do Niepokalanej Matki Polki,to widać ją i słychać głownie z przekaźników Radia MaRyja albo,żeby bronić swą piersią Ojdyra toruńskiego piernika.Moźe to i lepiej.za takie "mądrości" jak o Miłoszu albo,że seks to samo Zło, ze wstydu schowała sie w rozgłośni. ;)
Mój dziadek był!
Przeżył całe 5 lat w KC. Dachau, Oświęcim itp. Wrócił do Polski.
Był rozżalony, że podczas przekraczania linii demarkacyjnej Amerykańsko-Rosyjskiej, został okradziony przez ruskich sołdatów.
Zmarł w 3 miesiące po moich narodzinach.
Epidemia w tamtych czasach. Gruźlica, której nabawił się jeszcze w obozie.
Niewielu było dane przeżyć tyle czasu w Koncetration Lager.
Ale miał numer!
Skąd ta bajka, że Bartoszewski nie ma numeru??
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez disturbia » 19 Kwi 2012, 15:16

Bo Bartoszewskiego wsadzili na samym początku powstania obozu,kiedy jeszcze nie tatuowano numerów,tylko nosiło się naszywki.Stąd niektórzy,szczególnie"prawdziwi patrioci",podają w wątpliwość to,że tam w ogóle był.
Masz rację,średnia długość życia w obozie 3 miesiące,jeśli dobrze zapamiętałam.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez rather » 19 Kwi 2012, 15:45

Są na świecie ludzie, którzy w ogóle kwestionują istnienie obozów koncentracyjnych. Podobnie jak kwestionowany jest fakt wielu aktów ludobójstwa dokonanego przez komunistów na podległych im ziemiach (tak na marginesie czerwoni za czasów swoich rządów wymordowali znacznie więcej ludzi niż brunatni). Więc przy tym kwestionowanie czyjegoś wykształcenia czy faktu pobytu w obozie to pikuś...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez Marian » 19 Kwi 2012, 15:49

disturbia napisał(a):@marian to jak tyle wiesz o Bartoszewskim,no to slucham,dlaczego nie skonczyl studiow?No tak,pewnie powinien zdechnąć w tym obozie,a tak zrobil na zlosc i przezyl.A i tez pewnie nie jest pewne,ze w ogole byl,przeciez nie ma tatuażu z numerem ;) I jakies przyklady tego opluwania bym prosila
:)


Mnie się pytasz czemu nie skończył studiów? Studiów pierwszego stopnia nie skończył bo mu nie dali, ale czy to oznacza, że może od razu nazywać się profesorem? A kiedy zrobił tytuł doktora, czy doktora habilitowanego.
Nie powiedziałem, że miał zdechnąć tylko że to nie było normalne, żeby wypuścić Żyda z obozu bo był chory(!).

Tak na szybko
http://www.youtube.com/watch?v=rWbSRinx ... D368A23D4B
http://www.youtube.com/watch?v=TKrp4lJO1DQ
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez disturbia » 19 Kwi 2012, 16:07

A ja jestem Rico z Pingwinów z Madagaskaru.No właśnie,nie dali,to co się czepiasz?
Wykupiło PCK ,ot i cała historia.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez rather » 19 Kwi 2012, 16:15

Przypominam tylko, że są kraje w których tytuł profesora jest przyznawany naukowcom prowadzącym wykłady na uczelniach wyższych. I zdaje się często nie jest w takim przypadku wymagane posiadanie żadnego wykształcenia - to uczelnia decyduje komu powierzy funkcję i uhonoruje go tytułem. Może jest tak, że narzekają ci, którzy też by chcieli powykładać w jakimś obcym kraju, ale pomimo licznych tytułów i dyplomów nikt ich nie chce zapraszać i co gorsza słuchać?

A poza tym tak się zastanawiam czasami czy wolę profesora Bartoszewskiego z brakami w wykształceniu czy licznych profesorów, którzy swoje tytuły naukowe zdobywali wykazując wyższość marksizmu nad innymi doktrynami, tylko teraz jakoś nie chcą tego pamiętać...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez Marian » 19 Kwi 2012, 16:25

disturbia napisał(a):A ja jestem Rico z Pingwinów z Madagaskaru.No właśnie,nie dali,to co się czepiasz?
Wykupiło PCK ,ot i cała historia.


Przecież potem miał tyle czasu, żeby jak normalny człowiek skończyć studia, czemu tego nie zrobił? Ciekawe co byś powiedziała jakbyś zdobyła tytuł profesora ciężką pracą, a potem stawiali by Cie na równi z człowiekiem, który ma tylko maturę :)
A Ty co tak go bronisz? Może powiesz co dobrego zrobił dla Polski ? Bo z tego co widzę tam gdzie nas opluwają (np w Izraelu, Niemczech) i jest przy tym Bartoszewski nie protestuje.

rather napisał(a):A poza tym tak się zastanawiam czasami czy wolę profesora Bartoszewskiego z brakami w wykształceniu czy licznych profesorów, którzy swoje tytuły naukowe zdobywali wykazując wyższość marksizmu nad innymi doktrynami, tylko teraz jakoś nie chcą tego pamiętać...


Pewnie, że tak, masz rację, ale zdobyli ten tytuł ciężką pracą i swoim intelektem a nie tak po prostu ktoś im go dał.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez disturbia » 19 Kwi 2012, 20:08

Ja wolę Bartoszewskiego bez studiów,niż Kaczyńskiego po uczelniach,a mimo to nie nauczył się poprawnie wysławiać.
Zrobił bardzo dużo,zwłaszcza w kwestii polsko-niemieckiego pojednania.I to bardzo boli niektorych,którzy zatrzymali rię w rozwoju w 45'.
Konkretne przykłady proszę,bo tak to moze powiedzieć kaźdy :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez Marian » 19 Kwi 2012, 20:36

disturbia napisał(a):Ja wolę Bartoszewskiego bez studiów,niż Kaczyńskiego po uczelniach,a mimo to nie nauczył się poprawnie wysławiać.
Zrobił bardzo dużo,zwłaszcza w kwestii polsko-niemieckiego pojednania.I to bardzo boli niektorych,którzy zatrzymali rię w rozwoju w 45'.
Konkretne przykłady proszę,bo tak to moze powiedzieć kaźdy :)


ProszÄ™ bardzo:
-Bartoszewski przyjął medal imienia Gustawa Stresemanna (za wikipedia: "Owocem pokojowej polityki Stresemanna w zachodniej części Europy było uzyskanie przez Niemcy pozycji równorzędnego partnera na arenie międzynarodowej i pozwoliło im odgrywać rolę stosowną do ich pozycji ekonomicznej. Inną politykę prowadził wobec Polski. Jego głównym celem była likwidacja polskiego korytarza. Środkiem nacisku na Rzeczpospolitą stała się mniejszość niemiecka i rozpoczęta w 1925 wojna celna między Polską a Niemcami[1].", więcej o Stresemannie i jego antypolskich ciągotach tutaj: http://www.naszdziennik.pl/print.php?dat=20071122&id=my14.txt&typ=my)
-będąc oficjalnym gościem Izraela jako polski minister spraw zagranicznych, milczał jak grób w parlamencie izraelskim w czasie, gdy obrażano Polskę, Polaków publicznie nazywano współwinnymi wraz z Niemcami zagłady Żydów (robił to wiceprzewodniczący parlamentu R. Rivlin), jeśli miał się nie sprzeciwiać to czemu chociaż nie wyszedł jak reszta polskiej delegacji.
-przepraszał Niemców za wysiedlenie (!!!)
-wychwalał kanclerza Helmuda Kohla znanego z niechęci do Polaków i do uznania granicy na Odrze i Nysie
-tytułuje się profesorem a w Polsce obowiązują twarde reguły: aby zostać profesorem, trzeba mieć magisterium, doktorat i habilitację, a żadnej z tego typu prac nie obronił, nie mówiąc o skończeniu studiów.
-piętnował w Izraelu antyżydowskich polskich ciemniaków, a nie wypowiadał się na temat skrajnych przejawów żydowskiego antypolonizmu, nie reaguje na coraz silniejszą falę antypolonizmu w niemieckich mediach chociaż jest tam "szychą"
-sprzeciwiał się jako sekretarza kapituły Orła Białego przyznaniu tego odznaczenia pośmiertnie generałowi Augustowi Emilowi Fieldorfowi i rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu

Może Ty podasz jakieś fakty, konkretne przykłady? Bo jak na razie to piszesz kocoboły ;) Może mi powiesz coś konkretnego co zrobił dla Polski jak szefował resortem spraw zagranicznych? A co robi teraz, tylko konkrety a nie ogólniki typu "zrobił bardzo dużo". Ręcę mi opadają jak czytam Twoje argumenty :) Piszesz o jego zasługach "zrobił bardzo dużo" a potem zarzucasz mi, że nie piszę o konkretach. Śmieszne, poprawiłaś mi humor, dziękuję haha :)
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez rather » 19 Kwi 2012, 21:35

Jak słyszę "konkretnie, bo tak to może powiedzieć każdy" to mi się zawsze ten rysunek Mleczki przypomina :D

Image
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez Marian » 19 Kwi 2012, 21:37

rather napisał(a):Jak słyszę "konkretnie, bo tak to może powiedzieć każdy" to mi się zawsze ten rysunek Mleczki przypomina :D

Image


Nie widziałem, dobre :)
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez disturbia » 19 Kwi 2012, 22:29

No faktycznie zbrodnia niesłychana,przyjęcie medalu imienia laureata Pokojowej Nagrody Nobla.Co do współudziału Polaków.to jest niestety faktem tzw.trzecia faza Holokaustu.
:lol: :lol: :lol: no tak Naśz Dziennik,no to jesteśmy w domu.Argumenty typowo PISuarowe,zbratasz się z Niemcami,czy jeszcze gorzej z Zydami,to jestes zdrajcą polskośći.Wierz dalej w te wypociny spod znaku PiS,nie będe cię wyprowadzać z błędu :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez Marian » 19 Kwi 2012, 22:36

disturbia napisał(a):No faktycznie zbrodnia niesłychana,przyjęcie medalu imienia laureata Pokojowej Nagrody Nobla.Co do współudziału Polaków.to jest niestety faktem tzw.trzecia faza Holokaustu.
:lol: :lol: :lol: no tak Naśz Dziennik,no to jesteśmy w domu.Argumenty typowo PISuarowe,zbratasz się z Niemcami,czy jeszcze gorzej z Zydami,to jestes zdrajcą polskośći.Wierz dalej w te wypociny spod znaku PiS,nie będe cię wyprowadzać z błędu :D


Widać, że potrafisz czytać tylko nagłówki :) ów laureat pokojowej nagrody nobla miał większe ciągoty do terenów Polski niż Hitler. Poczytaj trochę a nie piszesz trzy po trzy.

Gdzie ta Twoja siła argumentów? Nasz Dziennik, a co może Gówno Prawda czy Tusk Vision Network? Ten opis życiorysu laureata nagrody nobla możesz przeczytać na innych stronach, mi akurat jako pierwsza strona wyskoczyła strona naszego dziennika. Lemingiem nazywa się tego co powtarza różne frazesy bez żadnych argumentów i Ty właśnie to robisz.

"Zbratasz się z Niemcami, czy jeszcze gorzej z Żydami, to jesteś zdrajcą polskości"

Powiedź mi kobieto w którym momencie ja tak napisałem? Typowe dla PO paprańców wkładanie słów w czyjeś usta.

Proszę o argumenty albo milcz bo jak na razie nic nie wniosłaś do dyskusji oprócz jadu w kierunku kogoś kto ma takie podejście do niektórych spraw jak ludzie nie związani z PO. A jak proszę o konkrety to nie potrafisz nawet jednego napisać, taka jesteś bystra.

PS. zobacz jak Twoje obiektywne media kreują rzeczywistą http://www.youtube.com/watch?v=TKLCYtt95RU chyba że youtube też jest na Twojej czarnej liście serwisów zakazanych.
Tylko proszę oglądać od początku do końca a nie po łebkach. Trzeba było podać jedno zdanie tak jak ktoś powiedział, ale Twoje ukochane media nawet jednego zdania nie potrafią podać dalej, a Ty dalej słuchaj tych baranów, ciemny lud wszystko kupi.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Oszołomy z sejmu

Postprzez disturbia » 19 Kwi 2012, 22:50

No tak,bo "prawdziwi"mężczyźni rozmawiają.No to cię zaskoczę,bo akurat nie widzi mi się źadna partia aktualnie.Ty jestes bystrzejszy od wody w kiblu,wiec sobie wygoogluj co zechcesz.Po co mam czas tracić na gadanie do sciany.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Następna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

cron