Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półtorej

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półtorej

Postprzez WND » 12 Lut 2012, 12:23

Chyba każdy to zna, kto chociaż raz coś zamówił z naszych wspaniałaych rodzimych jadłodajni.
I co ciekawe, bez różnicy jest to skąd zamawiacie, czy to nasz regionalny HIT czy Donald czy bardziej ogólnopolskie Da Grasso.

Odnosi się wrażenie że od wszystkich dowozi ten sam kierowca któremu się nie opłaca wsiadać do auta dopóki nie będzie miał 10 zamówień.

Jak na ironię cały NDM można objechać w jakieś 5 minut dookoła ;)

No ale wreszcie się to zmieniło. Na osiedlu (przy żabce) pojawił się UYEN NHI. Pani mi powiedziała czas realizacji(który musiała powtórzyć jeszcze raz bo aż nie mogłem uwierzyć) 15minut

I co najlepsze te 15 minut było niecałymi 15toma minutami bo wiemy też że podając czas realizacji nasze rodzime "gospody" potrafią nas perfidnie i z premedytacją oszukiwać żeby tylko nie stracić zamówienia.

PS. nie mam tam żadnych udziałów, jedynie zamówiłem stamtąd kilka razy a wczoraj pierwszy raz byłem zobaczyć osobiście jak to wygląda.
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez disturbia » 12 Lut 2012, 13:34

Nie wiedzialam,ze Hit to nasza regionalna kuchnia :lol: ja z Donalda dostalam pizze bez sosu,a takiej obrzydliwej chinsźczyzny nigdzie nie jadlam.Z kolei w kawiarnio-knajpie przy piekarni na OM pizza mozna smialo komus rozbic leb :P
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez shad0w99 » 12 Lut 2012, 13:50

Jest jeszcze Pizza Perfetto, jeśli trzeba dużo jedzenia to z odbiorem na miejscu mają całkiem opłacalną ofertę 2 za 1. Można się całkiem nieźle najeść, co do pizzy oceniam na poziomie średnim ( nie jest zła, ale nie jest jakaś genialna ).
shad0w99
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 149
Rejestracja: 10 Lis 2011, 09:17

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez WND » 12 Lut 2012, 14:51

disturbia napisał(a):Nie wiedzialam,ze Hit to nasza regionalna kuchnia :lol:



Nie wiedziałem że takie olejowe krążki sprzedają jeszcze gdzieś poza granicami naszej "miasta" :D


BTW
Kiedyś słyszałem że z pizzą jest jak z seksem.

Jak jest dobra to jest bardzo dobra, jak jest zła, to wciąż jest dobra :D
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez rather » 12 Lut 2012, 19:00

Najlepiej chyba robić tak jak ja - zamawiam telefonicznie i sam odbieram. Najczęściej jest gotowe po 15 minutach.

A HITowi się dziwię, że przy rosnącej konkurencji ciągle serwują te ociekające olejem krążki. Tym bardziej, że wystarczy kupić odrobinę lepszy ser i pizza zyskuje o niebo na jakości. A koszt jednej sztuki wzrośnie pewnie o kilkanaście groszy.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez Sauron » 12 Lut 2012, 19:34

Przez poltorej h mozna zdechnac z glodu.Zreszta,ja umieram w strasznych konwulsjach juz w 5 min po zamowieniu.Mowie wam,widok ze serce sie kroi,hahaha Byc moze dlatego tak szybko mnie obsluguja^^ Co do BTW - porownywanie seksu do zarcia?Czysta herezja.Seksu nie mozna porownac do... niczego innego.Procz seksu^^
Sauron
 

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez gadas » 13 Lut 2012, 23:01

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 18:52, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez disturbia » 13 Lut 2012, 23:07

W La Familie jest w porzadku,troche malo sera daja ;) w Hicie bylam lata temu i nie dostalam olejowych krazkow,ale moze w miedzyczasie cos sie zmienilo :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez cot » 14 Lut 2012, 10:22

Opinia wszystkich moich znajomych (i moja) jest taka sama.
Nie ma lepszej pizzy w okolicy niż ta w Metropizza (na stacji Statoil w Zakroczymiu).

Cena jest dość wygórowana ale za jakość trzeba płacić.
Szkoda tylko, że nie dowożą :(
cot
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 290
Rejestracja: 07 Gru 2010, 18:58

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez nowodworzanin18 » 14 Lut 2012, 14:32

Ja na Statoilu, co prawda tym drugim, w kierunku Gdańska, lubię czasem wpaść na flaczki.

Co do jedzenia:
Pizza: HIT, La Familie, nie cierpię pizzy z DaGrasso!
Sałatki: Brama Ostrołęcka, HIT, La Familie, Da Grasso
Dania obiadowe: tutaj się nie wypowiadam, bo nikt nie gotuje lepiej niż moja mama ;)
Kanapki - podobno w Perfetto są kanapki dobre i na ciepło ;)
A jak jestem głodny, to dla głodnego - HASAN.
nowodworzanin18
 

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez Chelsea » 14 Lut 2012, 17:52

Może nie jestem lokalną patriotką, ale polecam pizzerię Parma w Łomiankach. Mały bunkier, ale z klimatem w środku, niezmiennym od kilkunastu lat. Pizza też ujdzie, lepsza niż w Hicie czy La Famiglie, na pewno mniej kaloryczna ...
Pizza z Hitu chyba najlepsza w Nowym Dworze, szczególnie jak człowiek jest głodny to zje wszystko :) Prawda, że do prawdziwej pizzy to jej jeszcze daleko ...
Jak zamawiać w Hicie, to tylko z własnym odbiorem. Czas oczekiwania - 20 min. La Famiglie - też nieźle, ale nieco drożej.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez disturbia » 14 Lut 2012, 18:05

Zostaje jeszcze Winiary pomysl na...pizzerinki kazdego dnia! :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez gadas » 14 Lut 2012, 18:30

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 18:52, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez disturbia » 14 Lut 2012, 18:59

Nie ma ryzyka nie ma zabawy :D myslisz,ze w tych knajpach wszystkich,to tak w stu procentach mozna byc pewnym? ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Za ile można się spodziewać zamówienia ? Godzina do półt

Postprzez helga4 » 28 Lut 2012, 13:24

Hmmmm, pewnego pięknego dnia wpadłam na pomysł zamówienia pizzy, po ustaleniu w kilku miejscowych "włoskich jadłodajniach" czasu oczekiwania na potencjalne zamówienie, wykurzyłam z głowy lenia :) i poszłam do sklepu....nie po mrożonkę ;), a drożdże, mąkę i takie tam dodatki.
I to był strzał w 10 !
Za dużo mniejsze pieniądze otrzymałam w ilości półhurtowej fantazyjne skomponowane placki i urokliwą zabawę przy ich przyrządzaniu :).
helga4
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 106
Rejestracja: 17 Lis 2010, 16:06
Miejscowość: NDM

Następna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron