Wybór drzwi zewnętrznych

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Wybór drzwi zewnętrznych

Postprzez luksc » 01 Gru 2022, 08:05

Zastanawiam się nad wyborem nowych drzwi zewnętrznych. Jakie polecicie? I jaki wybrać system otwierania inteligentnego? Czy ktoś ma pochwyt?
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 175
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Wybór drzwi zewnętrznych

Postprzez eternal » 01 Gru 2022, 09:12

W katalogu i na stronie Leroy Merlin masz opisane możliwości otwierania drzwi z wykorzystaniem różnych akcesoriów. Nic nowszego raczej w ofertach nie ma, można sobie samemu przeanalizować. Najczęściej jest wybierany elektrozczep, przycisk w pochwycie dający impuls na zaczep i funkcja dzień noc. Do tego świetnie sprawdza się samozamykacz który nie pozwoli otworzyć drzwi w przypadku przeciągu, a i sam fajnie je domyka. Wszelkie inteligentne systemy są mega fajne, tylko jest to większy koszt i czasami wymagają np. automatycznej zasuwnicy z napędem, która dociśnie i zarygluje drzwi. Obecnie sterowania telefonem, geolokalizacja nie są problemem. Zerknij sobie na tę stronę, możesz przejrzeć sobie tutaj drzwi wejściowe do domu jakie mają.
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 184
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Wybór drzwi zewnętrznych

Postprzez vanesca » 30 Gru 2022, 17:02

Jakie drzwi macie ochotę kupić? Naprawdę nie znam się na tym, a jak wiadomo, to jednak musi być solidne i mam nadzieję, że wy będziecie mi pozwalali fajne sprawy. No i ja na razie zerkam sobie tutaj https://www.lemdoor.pl/ , bo to jedna z firm, która będzie dla nas naprawdę fajna. Dla mnie to jest mega ważne.
vanesca
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 20 Lip 2021, 12:40
Płeć: mężczyzna

Re: Wybór drzwi zewnętrznych

Postprzez justina » 20 Lip 2023, 18:09

Jeśli o mnie chodzi to postawię na renomowana firmę Wiśniowski bo wiem że oni robią solidne drzwi. Myślę o drzwiach Nova bo są idealnie dopasowane do moich potrzeb, można je montować nawet tam gdzie nie ma daszka
justina
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 18 Lis 2022, 08:29
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron