ŚWIĘTA

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: ŚWIĘTA

Postprzez Mavgan » 28 Gru 2013, 15:06

admin napisał(a):
no tak, masz rację :lol: to takie polskie... jest szansa, że jednak coś się zmieni. kwestia edukacji ogólnej chyba wchodzi w grę..., i zrozumienia...


na to potrzeba lat, a przed upływem czasu należy jeszcze zacząć od siebie. I to jest najtrudniejsze. Ale nie traćmy nadziei :)
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: ŚWIĘTA

Postprzez Yogi » 28 Gru 2013, 20:01

Przestańcie się ze mnie śmiać.. :( a zarazem nawzajem opluwać i wykłuwać sobie oczy"wyższością" swoich poglądów ;) .Adminie,może rzeczywiście lepiej będzie zamknąć ten wątek... :|
Yogi
 

Re: ŚWIĘTA

Postprzez Yogi » 28 Gru 2013, 20:23

disturbia napisał(a):Prawdziwie świąteczna atmosfera tu panuje. @Yogi i takiego nienawistnego posta wyprodukowałeś w Boże Narodzenie? Skoro dajesz sobie prawo do oceniania innych, to musisz liczyć się z tym samym, niestety.

disturbio ..i tu się mylisz,jeśli piszesz,że jestem nienawistny.Bynajmniej nie kieruję się nienawiścią,ani też nie mam zamiaru nikogo nawracać.Ale czy nie jest prawdą,że w sercach wielu ludzi nie ma miejsca dla Boga? I tylko to chciałem powiedzieć.A co do mojej wiary... już teraz,po tych kilku moich słowach potraktowaliście mnie tu wszyscy jak osobę psychicznie chorą..wyobrażam sobie co by było,gdybym tu otwarcie opowiedział o swoich przeżyciach i przemianie jakiej doświadczyłem i wciąż doświadczam.Wiem..wiem... wy mi wytkniecie zapewne moje"ostre" wpisy,zwłaszcza z zamkniętego już wątku o rocku na stadionie..pisałem ostro,bo miałem nerwy poruszone tym hałasem, a do tego oburza mnie to samoupodlenie tych młodych ludzi którzy tam przychodzą.Ale,jak już mówiłem-do nikogo nie czuję nienawiści.. Tak więc,gdybym opowiedział o tym,czego doświadczyłem,to tym bardziej zrobilibyście ze mnie psychola,w dodatku nawiedzonego.Tak już w tym dzisiejszym świecie jest,że świadectwa ludzi,którzy doświadczyli duchowej przemiany i nawrócenia,są dziś wyśmiewane,a z takich ludzi robi się psychicznych. I jeszcze o wierze katolickiej.. tak się składa,że spotkałem na tym forum różnych ludzi:wierzących i niewierzących..laików i antyklerykałów.Ich wpisy nie zostawiają na katolicyzmie suchej nitki.A teraz jeszcze atak osoby o nicku "rzecznik".. Pozwólcie,że odpowiem w ten sposób: wytknięto mi ,że tylko moja,katolicka wiara jest "święta",ale sami popatrzcie na to co się dziś dzieje,na to jak ta właśnie wiara jest nienawidzona i atakowana w świecie.I czemu? Czyż to nie jest dowód na to że to właśnie jest prawdziwa wiara.Ja was tylko,zwłaszcza tych,którzy tak wiele nam katolikom zła zarzucają,w imieniu tych samych katolików przepraszam,za to że i w naszym kościele jest rzeczywiście tak wiele zła..wszyscy jesteśmy tylko słabymi ludzmi.
Yogi
 

Re: ŚWIĘTA

Postprzez disturbia » 28 Gru 2013, 21:03

No tiaa jak dyskusja przybiera inny obrót, to"adminie zamknij wątek". Gdzie tu ktokolwiek wyśmiewa się z twojej wiary? Wierz sobie w co chcesz, a ja mam takie samo prawo nie wierzyć. Czy ktoś próbuje cię przeciągać na na swoją stronę? Nie. Natomiast ty ciągle chcesz każdego na chama nawracać. Nie ma w nas Boga? A mnie się wydaje, że jest w każdej żywej istocie. No dobra, ktoś się wybiera do cerkwi? :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: ŚWIĘTA

Postprzez admin » 28 Gru 2013, 21:09

Mavgan napisał(a):na to potrzeba lat, a przed upływem czasu należy jeszcze zacząć od siebie. I to jest najtrudniejsze. Ale nie traćmy nadziei :)


Mi się wydaje, że to jest kwestia podejścia. Tolerowania spraw wiary/niewiary a nie, że jak ktoś jest inny to musi być głupi i koniec.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: ŚWIĘTA

Postprzez Yogi » 28 Gru 2013, 21:29

disturbio.. widzę że nie rozumiesz.. i również niepotrzebnie się denerwujesz.Ja nikogo nie chcę na chama nawracać.Widać,że nie przeczytałaś mojej kolejnej wypowiedzi.
Yogi
 

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości