O babciach, dziadkach itd.

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

O babciach, dziadkach itd.

Postprzez rather » 20 Maj 2013, 16:48

Spoko - babciom sie postawi ze dwie lawki i beda zadowolone ;)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez ukasz » 20 Maj 2013, 18:57

rather napisał(a):Spoko - babciom sie postawi ze dwie lawki i beda zadowolone ;)

i krzyż ;)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez Yogi » 20 Maj 2013, 19:05

Głupcy! dobrze się bawicie drwiąc sobie ze starszych ludzi??!! :x :x :x :shock: Zobaczymy,jak się będziecie czuć,kiedy się sami zestarzejecie i wasi wnukowie będą tak samo drwić z was samych??!! :x :x :!: :!:
Yogi
 

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez ukasz » 20 Maj 2013, 19:25

Yogi napisał(a):Głupcy! dobrze się bawicie drwiąc sobie ze starszych ludzi??!! :x :x :x :shock: Zobaczymy,jak się będziecie czuć,kiedy się sami zestarzejecie i wasi wnukowie będą tak samo drwić z was samych??!! :x :x :!: :!:

@Yogi, a czego Ty się znowu tak spinasz? :roll: Ktoś kogoś obraził czy coś? Takie są fakty - polskie babcie to elektorat, który jest najmniej wymagający (chociażby ze względu na historię kiedy nie było niczego i było dobrze). Z drugiej strony jest to elektorat chyba najbardziej trwały, nie zmienia swoich poglądów. Ale się zrobił teraz off-topic... :roll:
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez Yogi » 20 Maj 2013, 20:36

Ukasz@! Niestety,ale ty i rather@ obrażacie starszych ludzi.Łatwo się drwi ze starych ludzi będąc młodymi.Zobaczymy co powiecie,kiedy sami będziecie w tym wieku.(o ile go w ogóle dożyjecie).I jeśli ktoś zrobił z wątku off-topic,to jesteście to w tym przypadku wy.... aż przykro czytać te wasze wpisy.Adminie @! zamknijcie ten wątek bo to już zaszło za daleko. :x
Wiem,wiem ... :( też się niepochlebnie wyrażałem w wątku o rock-festiwalu,ale po prostu się zapędziłem,mając w dodatku"doła" w tych dniach.. :oops: Ale wy mi to z pewnością zaraz sami wytkniecie. :? No cóż,zasłużyłem poniekąd.. :?
Yogi
 

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez ukasz » 20 Maj 2013, 21:06

Yogi napisał(a):Ukasz@! Niestety,ale ty i rather@ obrażacie starszych ludzi.Łatwo się drwi ze starych ludzi będąc młodymi.Zobaczymy co powiecie,kiedy sami będziecie w tym wieku.(o ile go w ogóle dożyjecie)

Ja mam wrażenie, że w ogóle nie śledzisz tego wątku i nie wiesz, w jakim kontekście zostały napisane dane posty. Radzę wrócić do samego początku. Jeśli tak bardzo oburzyły Cię ławeczki i krzyż to zrozum, że każda grupa społeczna czymś się charakteryzuje. Dzieciakowi dasz cukierka i będzie szczęśliwy, nastolatkowi dasz fajki i będzie super, dorosłemu facetowi piwo i też będzie git. Starszym ludziom zbudujesz ławeczkę i kościół i będą zadowoleni, bo tego po prostu oczekują. I to nie jest żadne wyśmiewanie, bo tak po prostu jest.

I nikt nikogo tutaj nie obraża.... no może poza Tobą:
Yogi napisał(a):Głupcy!

Taka rada na przyszłość - nie oceniaj czyjejś wypowiedzi po jednym wpisie, opanuj emocje i nie traktuj tak wszystkiego na poważnie :)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez rather » 20 Maj 2013, 21:09

Yogi jeśli masz wątpliwości co do mojego i ukasza postępowania - zgłoś wątek do moderacji (zajmie się tym jeden z pozostałych moderatorów) i zakończmy ten off-topic...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez Yogi » 20 Maj 2013, 21:12

rather napisał(a):Yogi jeśli masz wątpliwości co do mojego i ukasza postępowania - zgłoś wątek do moderacji (zajmie się tym jeden z pozostałych moderatorów) i zakończmy ten off-topic...

A wy się trochę zastanówcie,zanim znów coś takiego chlapniecie! I pomysleć,że w ten sposób zachowuje się jeden z moderatorów tego forum. :shock: No,cóż moderatorowi wolno.. :mrgreen: a już jak zwykły uzytkownik,to od razu ostrzeżenie,albo ban... :evil: Może rzeczywiście lepiej będzie zamknąć ten wątek. :? Miałbyć o szpitalu,a przyszło do obrażania starych ludzi,i siebie nawzajem. :(
Yogi
 

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez ukasz » 20 Maj 2013, 21:19

Yogi napisał(a):A wy się trochę zastanówcie,zanim znów coś takiego chlapniecie!

ja nadal nie wiem, w którym momencie coś chlapnąłem :D skoro o coś mnie opieprzasz to chętnie bym się dowiedział o co ;)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez Yogi » 20 Maj 2013, 21:21

ukasz napisał(a):ja nadal nie wiem, w którym momencie coś chlapnąłem :D skoro o coś mnie opieprzasz to chętnie bym się dowiedział o co ;)

Pytasz,jakbyś tego nie wiedział?! ;)
Yogi
 

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez ukasz » 20 Maj 2013, 21:25

no bo nie wiem :D Domyślam się, że chodzi Ci o te ławeczki i krzyż, ale to już Ci wyżej wyjaśniłem. Moim zdaniem nikogo to nie obrażało ani nikomu nie uwłaczało. Z resztą nawet jeśli uważasz, że kogoś uraziłem to nie wydaje mi się, żebyś musiał od razu wybuchać. Chyba, że chodzi o coś innego?
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Szpital na peryferiach

Postprzez Yogi » 20 Maj 2013, 21:31

ukasz napisał(a):no bo nie wiem :D Domyślam się, że chodzi Ci o te ławeczki i krzyż, ale to już Ci wyżej wyjaśniłem. Moim zdaniem nikogo to nie obrażało ani nikomu nie uwłaczało. Z resztą nawet jeśli uważasz, że kogoś uraziłem to nie wydaje mi się, żebyś musiał od razu wybuchać. Chyba, że chodzi o coś innego?

Dokładnie o to chodzi.Zastanów się trochę nad tym,co myślisz i co piszesz.A to niestety jest obrazliwe.
Yogi
 


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości