Najgorsze sklepy w NDM

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez Mavgan » 31 Gru 2012, 19:17

Jak w temacie, założyłem ten temat ponieważ ciekawy jestem jakie wy macie spostrzeżenia. Mam na myśli przede wszystkim obsługę.

Mnie szlag jasny trafia za każdym razem kiedy wchodzę do Carrefurra, do kasy stoję ZAWSZE powyżej 10 min., gdyż reszta pań zajętych jest innymi pierdołami.
Nie rozumiem w ogóle o co chodzi, czy kierownik tego sklepu nie potrafi się tym zająć?? Czy to takie trudne poprosić wszystkie kobiety na zmianie o monitorowanie kolejki przy kasie??? Każdorazowo panuje w tym sklepie chaos
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez rather » 31 Gru 2012, 21:14

Podobnie jest w Polo Markecie na Osiedlu - standard to otwarta jedna kasa (góra dwie) i kolejka na 3 magazynki. Z kolejkami najlepiej sobie radzą Lidl i Biedronka - wystarczy, że kasjerka wciśnie dzwonek i za chwilę otwierają kolejną kasę. Proste rozwiązanie i bardzo skuteczne.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez starter » 20 Sty 2013, 20:00

Sklep mięsny 4 Asy na ul Warszawskiej.
W porze letniej spore muchy można tam łapać, siedzą i srają na mięso, już od dawna tam zakupów nie robię.
starter
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 20 Sie 2012, 17:09
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez Mavgan » 20 Sty 2013, 20:02

starter napisał(a):Sklep mięsny 4 Asy na ul Warszawskiej.
W porze letniej spore muchy można tam łapać, siedzą i srają na mięso, już od dawna tam zakupów nie robię.

OSTRO
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez starter » 20 Sty 2013, 20:34

Co znaczy OSTRO?
Pomyliłem się, to było nie na mięsie tylko na wędlinach. Siedziały 2 dorodne muchy, pani ekspedientka machnęła ręka a muchy siadły trochę dalej.
W 4 Asach na ul Legionów czegoś podobnego nigdy nie za uwarzyłem, w tym sklepie nawet zapach jest przyjemniejszy i jakoś tak czyściej.
starter
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 20 Sie 2012, 17:09
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez Thermuthis » 20 Sty 2013, 20:35

Mały sklepik w blaszanej budzie naprzeciwko Urzędu Pracy. Wyjątkowo niemiłe Panie..
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez Mavgan » 20 Sty 2013, 20:38

starter napisał(a):Co znaczy OSTRO?


OSTRO znaczy że dosadnie , no ale dobrze :)
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez ukasz » 20 Sty 2013, 21:04

Szkoda to mówić, ale niestety większość prywatnych sklepików w NDM nie dba o swój interes. Nic dziwnego, że wypierane są przez markety... Ludzie jednak patrzą na to, co kupują. I nawet jeśli mięso, na którym siedzą muchy będzie lepsze niż to z marketu, to kupią tam, gdzie much nie ma. Tak samo z obsługą - sam nie korzystam ze sklepów, w których traktowany jestem jak natręt.

Sytuacja, której byłem świadkiem: Wchodzi pijak do do małego spożywczaka i zaczyna wyciągać kajzerki gołymi łapami. Ekspedientka wpadła w szał, nawrzeszczała na pijaka, zabrała mu bułki (również gołymi rękami) i wrzuciła z powrotem do pojemnika. Chyba nie muszę mówić, że więcej tam żadnego pieczywa nie kupiłem? :)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez starter » 20 Sty 2013, 21:22

ukasz napisał(a):Sytuacja, której byłem świadkiem: Wchodzi pijak do do małego spożywczaka i zaczyna wyciągać kajzerki gołymi łapami. Ekspedientka wpadła w szał, nawrzeszczała na pijaka, zabrała mu bułki (również gołymi rękami) i wrzuciła z powrotem do pojemnika. Chyba nie muszę mówić, że więcej tam żadnego pieczywa nie kupiłem? :)


To jeszcze nic, pijak brał bułki dla siebie.
Sam widziałem jak facet macał bułki paluchem w pewnym sklepie (Warszawska róg Legionów), paznokieć miał tak długi że aż zawinięty i jakiś żółty, normalnie zdębiałem.
Zwróciłem mu uwagę że brudnym paluchem maca bułki, jeszcze chwila i bym mu wyje**ł bo facet się stawiał.
starter
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 20 Sie 2012, 17:09
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez admiralbar » 20 Sty 2013, 21:50

Podpisuję się pod Polo - kobiety - nie obrażając ale są chyba upośledzone, bo trudno dostrzec w funkcjonowaniu sklepu logikę. Kolejki długie do 1 czynnej kasy a ''po sklepie'' kręci się z 10 pracowników i przekładają towar z półki na półkę.
Wędliny i mięso raczej nie pierwszej świeżości.

Mięsny naprzeciwko Polo - kobitki w porządku, za to mięsiwa już nie - ceny wyższe a towar przeciętnej jakości

Sklep mięsny Mława - może nie tyle nie warto tak kupować, co mieć baczenie na termin produktów. Kiedyś pani chciała mi sprzedać przeterminowaną kiełbasę w paczce.

4 asy to chyba jeden z bastionów poprzedniej epoki - świeżość towaru i obsługa poniżej krytyki - daaawno tam nie byłem

Niby tak broni się małych sklepików, a one same na siebie bicz kręcą.
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez Chelsea » 22 Sty 2013, 09:59

"Pasmanteria" na Zakroczymskiej. Malutki sklepik obok "Tkanin" vis a vis Top Secret.
Jak nie macie równo odliczonej kwoty, to nic nie kupicie :)
Trzy razy odesłano mnie z kwitkiem, bo z 10 zł pani nie ma wydać.
Sklepik czynny do siedemnastej.
Czwarty raz nie zostałam obsłużona :D pięć minut przed siedemnastą, bo jak sprzedawczyni tłumaczyła miała już dzienny utarg podliczony. No chyba, żebym miała równą kwotę to mi sprzeda.
Nie miałam ...
Musiałam przyjść na drugi dzień.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez Thermuthis » 23 Sty 2013, 18:02

@Chelsea w razie czego doskonała jest pasmanteria przy targowisku :)
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez Pshemcod » 29 Cze 2013, 10:21

Ja też się wypowiem. NAJGORSZYM SKLEPEM W NOWYM DWORZE JEST SKLEP ZOOLOGICZNY NA ULICY Zdobywców Kosmosu 13.
Po prostu nie cierpię . Nie dość, że nic nie ma, to Pan mnie wyzywał od k**w, szmat i o wiele więcej . Nie zna podstawowego sprzętu szkoleniowego. No ale nie każdy musi znać, ale nie niech dziadek nie wyzywa od niewiamodo jakich .
Pshemcod
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 11
Rejestracja: 28 Cze 2013, 21:42
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez KGrid » 30 Cze 2013, 19:49

Co prawda Stacja Benzynowa to nie w pełni sklep, ale BP z roku na rok schodzi na psy. Zwłaszcza w kwestii tankowania gazu. Samemu zatankować nie można bo jak próbowałem to mi dystrybutor wyłączono (ok, względy bezpieczeństwa), ale Panie są umiejętnie nieumiejętne. Oczekiwanie to standard 5-10 minut, samochód mam poobijany od węża a w klapce urwany uchwyt. No i ten foch jak co chwile muszą wychodzić do LPG.

Uwagi nawet do kierownika nic nie dają. Najfajniej mnie potraktowano ostatnio - podjechałem gdy trwało tankowanie innego pojazdu. Ustawiłem się za, a Pani po zakończeniu tankowania zamiast rozpocząć kolejne (mogą dwa tankowania zrobić na raz) poszła i pojawiła się po 10 minutach "z mordą".

Szkoda że mam tak daleko Orlen i tak nie po drodze...
Powyższy wpis jest poglądem prywatnym. Nie może być on przypisywany do żadnych organizacji czy inicjatyw, chyba że w tekście podano inaczej.
KGrid
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 169
Rejestracja: 15 Wrz 2012, 13:08

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez Heimat » 30 Cze 2013, 21:19

Niestety wielu sprzedawców prezentuje żenująco niski poziom kultury osobistej.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości