Najgorsze sklepy w NDM

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez Mavgan » 15 Lip 2013, 16:34

Heimat napisał(a):Niestety wielu sprzedawców prezentuje żenująco niski poziom kultury osobistej.


Trochę się nie ma co dziwić, ale skoro ktoś udaje że im płaci, to oni udają że pracują.
Chociaż to pewnie nadal niczego nie usprawiedliwia.
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez Chelsea » 21 Sie 2013, 10:53

Wakacje się kończą, podręcznikowy szał zakupów trwa w najlepsze ...
Nie wiem jak jest w innych księgarniach, ale chciałabym niektórych przestrzec przez kupowaniem podręczników w księgarni "Żak" (naprzeciwko ośrodka zdrowia w NDM)
Ceny, w tej księgarni, za podręczniki, są mocno wyśrubowane. Wczoraj, w pośpiechu, kupiłam tam podręcznik i zbiór zadań. Za wszystko zapłaciłam 57,90 zł (na paragonie nie zostały wyszczególnione pozycje)
Z ciekawości wieczorem sprawdziłam ceny za ten sam komplet w internecie na Ceneo. Nawyższa cena za ten sam podręcznik to 26,60 zł (merlin) za zbiór zadań 14,50 zł. Łącznie 41 zł.
Wróciłam do "Żaka" z pytaniem, czy sprzedawca się nie pomylił i poprosiłam o podanie cen za konkretne książki. Podręcznik w nowodworskiej księgarni kosztuje 29,90 - więc kilkuzłotowy narzut jest do przyjęcia. Natomiast zbiór zadań, który w internecie kosztuje 14 zł w "Żaku" kosztuje ... 28 zł.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Najgorsze sklepy w NDM

Postprzez andrzej1974 » 21 Sie 2013, 18:16

Odradzam też kupowanie w aptece naprzeciwko przychodni na Paderewskiego, gdzie mają rzekomo najtańsze ceny. Akurat odwrotnie, bo najdroższe. Najtaniej, jak dla mnie jest w aptece na Warszawskiej 15.
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

cron