Trasy Rowerowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Trasy Rowerowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Postprzez codegand » 19 Maj 2017, 20:35

Hej
Czy mógłby ktoś polecić jakąś ciekawą trasę rowerową turystyczną w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego?
codegand
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 05 Lip 2016, 09:27
Płeć: mężczyzna

Re: Trasy Rowerowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Postprzez rather » 23 Maj 2017, 14:45

Jakiej dokładnie trasy szukasz? Jaka długość Cię interesuje? Jakiego rodzaju obiekty chcesz zobaczyć po drodze? Czy potrzebujesz jakiejś infrastruktury? Jakim rowerem jeździsz?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Trasy Rowerowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Postprzez codegand » 12 Gru 2017, 21:31

Szukam Trasy bezpiecznej, zabytki, ciekawe miejsca
Długość około 25-40km
Obiekty historyczne, przyroda, krajobrazy
Infrastruktura raczej nie koniecznie.
Rower trekingowy
codegand
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 05 Lip 2016, 09:27
Płeć: mężczyzna

Re: Trasy Rowerowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Postprzez MTBiker » 14 Gru 2017, 20:19

Trochę krótki dystans, aby wskazać Ci ciekawe trasy i miejsca. Gdybyś był w stanie pokonać odległość około 80-100 km to wtedy miałbyś w czym wybierać. Jest wiele pięknych widokowo tras, lub ciekawych miejsc, ale niestety "trochę" oddalonych od okolic Nowego Dworu Mazowieckiego. Na przykład moja ulubiona trasa rowerowa wiodąca od Smoszewa do Czerwińska wzdłuż brzegu Wisły. Latem są tam tak piękne widoki, że dech zapiera. Polecam też wycieczkę do pałacu w Zdunowie, albo pałacu w Teresinie. Może dasz radę trochę potrenować i zwiększyć swoje możliwości "zasięgu" kilometrów. Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
MTBiker
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Gru 2017, 20:37
Płeć: mężczyzna

Re: Trasy Rowerowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Postprzez vanesca » 24 Lis 2022, 16:33

Oj wybrałabym się w jakąś fajną podróż rowerową. Niestety jak na razie to tylko mogę pomarzyć i tutaj nie chodzi o pogodę, ale o mój sprzęt. Muszę ewidentnie kupić coś nowego dla siebie. W sumie mam teraz na uwadze to, aby tutaj https://wygodnyrower.pl/rowery/ przejrzeć sobie poszczególne oferty - może coś wpadnie w oko.
vanesca
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 20 Lip 2021, 12:40
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości