Åšwietna reklama dla Banaszka

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez andrzej1974 » 03 Kwi 2016, 14:14

Taki obrazek zobaczyłem dziś na ulicy Przejazd 7.

Zdjęcie-00wjg.jpg

Zdjęcie-00jd.jpg


Ludzie, kupujcie mieszkania u Banaszka! Ten koleś to gwarancja najwyższej jakości i uczciwości! :D :lol: :o
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez k.nowak32 » 03 Kwi 2016, 16:08

Żeby była jeszcze jakaś alternatywa... U nas w zasadzie Banaszek zdominował rynek, a jak kupi ogromną działkę obok targowiska to już całkowicie koniec konkurencji. A właśnie, wiecie moze kto kupił tą działkę? W zeszłym tygodniu był przetarg.
k.nowak32
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 690
Rejestracja: 21 Lut 2011, 09:51

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez Marcin.Skr » 03 Kwi 2016, 17:14

A tego bloku nie budował czasem ktoś inny? W temacie Banaszka, to kilka podobnych transparentów wisiało (lub jeszcze wisi) na Dębowym.
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez andrzej1974 » 03 Kwi 2016, 17:37

W sprawie tej pożal się Boże "rezydencji" była dyskusja:
viewtopic.php?f=2&t=2052

Ciekawe jak się sprawa potoczyła?

Tutaj też wszyscy chwalą prezesa Dariusza Banaszka:

http://www.goniec-lokalny.pl/article/mi ... external=1
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez jacekm » 04 Kwi 2016, 08:33

k.nowak32 napisał(a):Żeby była jeszcze jakaś alternatywa... U nas w zasadzie Banaszek zdominował rynek, a jak kupi ogromną działkę obok targowiska to już całkowicie koniec konkurencji. A właśnie, wiecie moze kto kupił tą działkę? W zeszłym tygodniu był przetarg.


Jest sporo innych inwestycji
Słoneczne - BMI, cały czas rozbudowywane, kończą ostatni blok.
Osiedle przy Mrówce i nowy blok przy Rondzie na Osiedlu Młodych - Paweł i Żółtak
Nowy blok koło placu solnego, zaraz obok Rezydencji Sobieskiego - Asbud

Każdy chyba znajdzie coś dla siebie a o tym jak buduje Banaszek to juz na forach i w gazetach od 4 lat można znaleźć wiele informacji.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez Marcin.Skr » 04 Kwi 2016, 14:16

Słoneczne i BMI z tego co słyszałem to na razie w NDM nic nie planuje robić. Przynajmniej takie info uzyskała moja mama od dewelopera. A sposób wykonania naprawdę świetny, kupiła o nich mieszkanie.
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez tk28 » 04 Kwi 2016, 15:28

Ja też słyszałem, że Słoneczne pod względem wykonania jest u nas najlepsze. Nie jestem jednak entuzjastą tego, żeby bloki deweloperskie były budowane na zasadzie kopiuj/wklej. Kiedyś tak budowano masowo ale dziś wolałbym aby architektura była bardziej zróżnicowana. Mamy całe osiedla gdzie bloki są niemal identyczne, wystarczy już.

Co do Banaszka to mimo niezadowolenia mieszkańców jego budownictwem to i tak w najlepsze skupuje działki od miasta. Niedawno kupił teren przy ul. Modlińskiej a teraz pewnie ostrzy sobie zęby na działkę z opuszczonym po pożarze domem przy wejściu na wał narwiany obok parku. Żółty piętrowy opuszczony dom już jest jego a gdyby tak działka obok też była to mogłaby być jakaś większa inwestycja.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez k.nowak32 » 04 Kwi 2016, 18:21

jacekm napisał(a):Jest sporo innych inwestycji
Słoneczne - BMI, cały czas rozbudowywane, kończą ostatni blok.
Osiedle przy Mrówce i nowy blok przy Rondzie na Osiedlu Młodych - Paweł i Żółtak
Nowy blok koło placu solnego, zaraz obok Rezydencji Sobieskiego - Asbud

Przy Mrówce - sprzedane wszystkie ok. 140 lokali
AS-BUD - sprzedane poza jednym mieszkaniem (w sumie było aż 20 lokali)
Przy rondzie na Osiedlu Młodych - mieszkania już w większości porezerwowane, został niewielki wybór
Słoneczne BMI - w ostatnim bloku zostało sporo mieszkań jeszcze - ale tylko dlatego, że cena jest wyższa (choć jakoś wykonania też jest wyższa).
Więc powiedzcie gdzie u nas wybór mieszkań?

Potrzeby NDM są większe niż pojedyncze bloki na 20-30 mieszkań. Widać to po inwestycjach Banaszka, gdzie w ciągu kilku lat zasiedlone zostało jedno osiedle na ok. 260 mieszkań, a drugie w budowie - wykonane 260/380 mieszkań. Te bloki sprzedają się w 100% PRZED UKOŃCZENIEM BUDOWY! Mimo tego, że inni inwestorzy jak mogą podkradają mu klientów małymi inwestycjami. Potrzebny jest deweloper, który zacznie budować osiedle wielkości co najmniej Dębowego Parku. Wtedy będzie konkurencja dla Pana Banaszka.



Dlatego tak mnie interesuje kto kupił ogromną działkę przy targowisku - tam jest miejsce na duże osiedle na kilka tysięcy mieszkań (oczywiście w etapach.
k.nowak32
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 690
Rejestracja: 21 Lut 2011, 09:51

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez jacekm » 05 Kwi 2016, 14:04

No nie zgodzę się, że nie ma konkurencji dla Banaszka. Obecnie chyba jedyny argument za zakupem mieszkania od tej firmy to cena.
Skoro Słoneczne czy Przy Mrówce sprzedaje się na pniu to chyba znaczy, że ci deweloperzy nie narzekają na problemy z komercjalizacją swoich inwestycji.

Plus nie wiem, czy Banaszek ma sprzedane w tych "budowanych" blokach. Przecież wszyscy w okolicy wiedzą jaka to firma a jego inwestycje to klasyka jak z przedszkolem czy Spichlerzem. Coś tam rozkopie, jakiś baner powiesi, w gazecie coś o tym napiszą a potem stoi toto i straszy.

Takie rzeczy tylko w Polsce, że gość ma problemy z terminowością i jakością a zaczyna sobie grzebać nowe inwestycje, gdzie Klienci w opóźnionych czekają na oddanie a mieszkający muszą wieszać banery, aby im ktoś naprawił wady na gwarancji.


Co do Słonecznego - z tego co wiek to jakość ok, chociaż też znajomi narzekać zaczęli. Mieszkania są akustyczne to raz. Dwa, są olbrzymie kłopoty z parkowaniem bo deweloper nie ogarnął od 3 lat organizacji ruchu i ludzie non stop blokują jedyną, waska drogę i chodniki. No i fatalnei zrobiona zieleń i plac zabaw.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez (te)renia » 05 Kwi 2016, 15:13

Sloneczne...hmm slyszałam o tych mieszkaniach i nie dziękuje.
Blok z Biedronką i wychodkiem dla psów też bardzo ciekawa lokalizacja.
(te)renia
 

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez k.nowak32 » 05 Kwi 2016, 15:43

jacekm napisał(a):No nie zgodzę się, że nie ma konkurencji dla Banaszka. Obecnie chyba jedyny argument za zakupem mieszkania od tej firmy to cena.
Skoro Słoneczne czy Przy Mrówce sprzedaje się na pniu to chyba znaczy, że ci deweloperzy nie narzekają na problemy z komercjalizacją swoich inwestycji.

Ale ja narzekam, że nie ma już z czego wybierać. A nie chcę kupować mieszkania, którego nikt nie chciał, bo miało kiepski układ, albo było na parterze. Dlatego czekam na coś większego.
jacekm napisał(a):Plus nie wiem, czy Banaszek ma sprzedane w tych "budowanych" blokach.

To udaj klienta i chciej wybrać mieszkanie... w tych "budowanych" blokach zostało tylko parę mieszkań do wyboru - nie mogli znaleźć nic co mi by odpowiadało metrażem. Stad wnioskuję, że informacja na stronie o dostępnych lokalach jest prawdziwa. Odsyłaliby klienta z niczym, gdyby mieli do dyspozycji więcej lokali?

Moim zdaniem Pan Żółtak jest dość solidnym inwestorem (patrząc choćby po terminowości) i on mógłby jakieś osiedle rozpocząć, skoro teraz 140 mieszkań przy Mrówce sprzedał przez ukończeniem budowy to znaczy, że powinien pójść za ciosem i większą inwestycję rozpocząć.
k.nowak32
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 690
Rejestracja: 21 Lut 2011, 09:51

Re: Åšwietna reklama dla Banaszka

Postprzez jacekm » 05 Kwi 2016, 15:56

No ale to u nas standard, że najlepsze lokale schodzą na etapie "dziury ziemii". Tak jest nie tylko w NDM ale w całym kraju.

Możliwe, że masz racje, ja po prostu nie mogę uwierzyć, że ktoś od nich te mieszkania dzisiaj kupuje. Kiedyś sam się interesowałem, ale to było ze 4 lata temu albo i więcej, jak na Dębowym stał jeden skończony blok.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: Åšwietna reklama

Postprzez vanesca » 26 Paź 2022, 15:30

Jest dzisiaj wiele wariantów reklamy, także wszystko zależy co was interesuje i nad czym chcecie popracować. Ja przykładowo tutaj https://all4comms.com/services/public-relations/ dowiedziałam się o public relations i innych działaniach online i jestem naprawdę nimi zainteresowana. Uważam, że jest to świetny sposób, aby popracować nad swoim wizerunkiem.
vanesca
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 20 Lip 2021, 12:40
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron