Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez rather » 06 Lut 2013, 11:39

Dla mnie termin chyba nie ma większego znaczenia, ale czekam na koszulkę, więc może zrobimy tak, że potwierdzę jak dojedzie (pewnie dziś lub jutro) i wtedy ustalimy termin. Może wstępnie piątek?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez RafaÅ‚ Szklarski » 06 Lut 2013, 11:49

Odpowiada mi piÄ…tek.
Rafał Szklarski
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 190
Rejestracja: 04 Sty 2013, 20:47
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez rather » 06 Lut 2013, 23:18

Koszulka, którą ma otrzymać ofiarodawca już dotarła. W takim razie czekamy tylko na kontakt ze strony zwycięzcy aukcji...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez Chelsea » 07 Lut 2013, 11:34

Jasio napisał(a):Proponuję zorganizowanie spotkania ze wszystkimi darczyńcami, podsumowującego naszą akcję i przekazanie przedmiotu licytacji. Jeżeli akceptujecie pomysł proszę o sugestie co do terminu i miejsca.

Dziękuje za zaproszenie, ale nie wezmę udziału w spotkaniu.
Jako forumowicz Novidvor nie chcę utracić statusu TPI (Tchórzliwie Pomrukującego Internauty) :)
Pozdrowienia!
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez Jasio » 07 Lut 2013, 22:33

"Piękny i bogaty" :mrgreen: "Grumpi" jak na razie się nie odzywa więc nie wiem jak mam to rozumieć. Może poczekamy jeszcze do jutra i w razie co ogłosimy nowego zwycięzcę. Co do spotkania, to mnie więcej o której godz?
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez rather » 08 Lut 2013, 00:34

Też dziwi mnie milczenie z jego strony, tym bardziej, że wyraźnie potwierdził cenę i udział w licytacji. Wysłałem w środę maila z prośbą o kontakt i mam nadzieję, że wkrótce nastąpi.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez rather » 08 Lut 2013, 13:53

Niestety Grumpi się nie odezwał. Nie zagląda też na forum (ostatnie logowanie 4.02). Ponieważ jednak potwierdzał swoją ofertę myślę, że powinniśmy poczekać do poniedziałku. Może umówimy się na poniedziałek na 16.00 niezależnie od tego czy Grumpi się do tego czasu odezwie czy nie?

Jednocześnie proszę o potwierdzenie czy KaloNDM i Nowodworski24 podtrzymują złożone oferty, ponieważ są następni w kolejności gdyby Grumpi jednak się nie odezwał.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez KaloNDM » 08 Lut 2013, 15:45

Grumpi napisał(a):KaloNDM, miejscowy filmowiec, którego nie stać na porządny statyw do kamery, nie pisząc już o tym, że od czasu do czasu warto przetrzeć obiektyw

Pffffffffffffffff ... szpeCZjalYsta się znalazł 8-) KaloNDM pracuje w warunkach ekstremalnych 8-)

rather napisał(a):Jednocześnie proszę o potwierdzenie czy KaloNDM i Nowodworski24 podtrzymują złożone oferty, ponieważ są następni w kolejności...

Niestety. KaloNDM nie podtrzymuje swojej oferty.
Gdy zostałem przelicytowany, pieniądze przeznaczyłem na szczytny cel.
(wtajemniczeni wiedzą na jaki i w jakim banku został zrobiony przelew) 8-)
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez Jasio » 08 Lut 2013, 15:51

Hmmm. No to czekamy do poniedziałku. Ewentualne spotkanie przekładamy również na przyszły tydzień. Na razie widzę, że w wąskim gronie ale od czegoś trzeba zacząć. pzdr.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez Grumpi » 10 Lut 2013, 20:17

Jasio napisał(a):"Piękny i bogaty" :mrgreen: "Grumpi" jak na razie się nie odzywa więc nie wiem jak mam to rozumieć. Może poczekamy jeszcze do jutra i w razie co ogłosimy nowego zwycięzcę. Co do spotkania, to mnie więcej o której godz?


"Stary i sknerowaty tetryku" :mrgreen: to ty się nie odezwałeś. Do tej pory nie mam twoich danych tzn. numeru konta, imienia i nazwiska. Mylisz publiczną zbiórkę pieniędzy z licytacją. Zasięgnąłem informacji. Komitet Społeczny nie wystawił butów wiceburmistrza Mikuszewskiego do licytacji. Jest to aukcja nie formalna.
To forum nie jest renomowanym serwisem aukcyjnym. Chciałem zaznaczyć, że na takich serwisach wszyscy kryją się pod nikami i nikt osobiście nie odbiera wylicytowanego towaru.
Przeleję pieniądze jak będę miał twoje dane. Buty możesz sobie zachować na pamiątkę :lol: i nie zapomnij przelać pieniędzy na konto MBS O/ Nowy Dwór Mazowiecki Nr 28800910620017853650070002
Grumpi
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 9
Rejestracja: 26 Lis 2012, 19:11
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez rather » 10 Lut 2013, 21:43

Mamy do rozwiązania mały problem natury formalnej. To prawda, że Jasio w pierwszym poście napisał "Zobowiązuję się do przekazania wylicytowanej kwoty (...) na rzecz Kubusia Kobuszewskiego", więc Grumpi ma rację chcąc przekazać pieniądze Jasiowi. Wydaje mi się, że musicie znaleźć jakieś rozwiązanie...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez rather » 12 Lut 2013, 01:44

Ponieważ licytacja zakończyła się w ubiegłym tygodniu, w tej chwili najważniejsze jest, żeby pieniądze trafiły na konto Kuby. Proponuję więc zakończyć sprawę do jutra, a w środę spotkać się na przekazaniu butów. W tej chwili w dalszym ciągu zwycięzcą jest Grumpi, który może wybrać jedno z dwóch rozwiązań:
1. Wpłacić pieniądze na konto Komitetu Społecznego
2. Przekazać pieniądze podczas odbioru butów (co na początku deklarował Jasio).

Jeżeli do końca jutrzejszego dnia Grumpi nie odezwie się i nie potwierdzi, które rozwiązanie wybiera, zwycięzcą zostanie Nowodworski24, który podtrzymał swoją deklarację z licytacji.

Tak czy inaczej - proponuję spotkać się w środę na przekazaniu butów. Czy 15.00 Wam odpowiada? Może Jasio zaproponuje miejsce?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez MuzeumPRL » 12 Lut 2013, 11:13

Przepraszam za spóźnienie. Nawał pracy :!:
Załączniki
Przelew.jpg
Przelew.jpg (105.3 KiB) Obejrzany 12251 razy
MuzeumPRL
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 30
Rejestracja: 17 Sty 2013, 22:23
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez Jasio » 12 Lut 2013, 22:33

Jasio napisał(a):Ponieważ inicjatywa przeszła moje najśmielsze oczekiwania (za co bardzo, bardzo, bardzo, dziękuję) musimy nieco sformalizować nasze działania i w związku z tym informuję, iż wszystkie zobowiązania finansowe które wynikają z prowadzonej tutaj licytacji należy przekazywać na konto

Komitetu Społecznego Na Rzecz Pozyskiwania Środków Pieniężnych
Dla Nieuleczalnie Chorego Dziecka Kubusia Kobuszewskiego

MBS O/ Nowy Dwór Mazowiecki
Nr 28800910620017853650070002



To tak dla przypomnienia. A właśnie z uwagi na to, że jest to zbiórka publiczna to ja nie mogę przyjmować pieniędzy.

Jutro tj. środa o 15.00 ok. Nie wiem "Olimp", "TOP Hotel" coś innego, dopasuję się. Buty przekaże osobiście J.A. Mikuszewski.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Licytacja najsłynniejszych butów w Nowym Dworze!

Postprzez rather » 12 Lut 2013, 22:44

Może lepiej np. NOK? Bo Olimp i Top Hotel to jednak instytucje prywatne, a NOK jest chyba bardziej otwarty na happeningi organizowane przez mieszkańców :). W takim razie - jesteśmy umówieni na 15.00 - oczywiście zaproszeni są wszyscy, którzy mają na to ochotę, a w szczególności ofiarodawcy, którzy wsparli komitet zbierający pieniądze dla Kuby.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości