Restauracja Versal

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Restauracja Versal

Postprzez Chelsea » 20 Cze 2013, 10:10

Deweloperzy faktycznie zmieniajÄ… oblicze miasta ...
W opisywanej rezydencji otwarto Versal Restaurant.
W ulotce, którą dostałam chwalą się najdłuższym barem w tej części Europy. Do każdego dania kieliszek alkoholu gratis.
Sporo kuszących dań. Był już ktoś ?
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Jak deweloperzy zmieniajÄ… oblicze NDM ?

Postprzez rather » 20 Cze 2013, 11:38

Nikt nie był, bo nikt nie wie... Mają jakąś stronę? Ta promocja z gorzałą jest bardzo kusząca - paluszki to też "danie"? :lol: :lol: :lol: Na takich promocjach lokalni restauratorzy potrafią się nieźle wyłożyć. Podobno w Borodino kiedyś były Andrzejki z open barem. Andrzeje w ramach promocji wchodzili gratis, co skończyło się przybyciem kilku Andrzejów z czerwonymi nosami, którzy zwietrzyli okazję do nawalenia się za frajer :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Jak deweloperzy zmieniajÄ… oblicze NDM ?

Postprzez Yogi » 20 Cze 2013, 12:41

rather napisał(a):Nikt nie był, bo nikt nie wie... Mają jakąś stronę? Ta promocja z gorzałą jest bardzo kusząca - paluszki to też "danie"? :lol: :lol: :lol: Na takich promocjach lokalni restauratorzy potrafią się nieźle wyłożyć. Podobno w Borodino kiedyś były Andrzejki z open barem. Andrzeje w ramach promocji wchodzili gratis, co skończyło się przybyciem kilku Andrzejów z czerwonymi nosami, którzy zwietrzyli okazję do nawalenia się za frajer :D

Widzę rather,że zostałeś"przywiedziony na pokuszenie" ! :lol: I co niby takiego jest w tej knajpie?? :?: To,że nowo otwarta,czy też może to,że do każdego ochłapa dają setę gratis? To jest typowa alkoholowa mentalność- nachlać się, i jeśli można -to za darmo ,jak wynika z propozycji knajpy.A jeśli ją przełożyć "z polskiego na nasze",to brzmi ona mniej więcej tak:"Płacisz tylko za zagrychę- popitka gratis!" :lol: Miłej Zabawy! :mrgreen:
Yogi
 

Re: Jak deweloperzy zmieniajÄ… oblicze NDM ?

Postprzez rather » 20 Cze 2013, 13:02

Akurat tak się składa, że nie zaliczam się do grona konsumentów spraw wódecznych, więc oferta raczej nie jest adresowana do mnie. Ale z punktu widzenia tzw. statystycznego obywatela, jak piszesz "wóda w cenie zagrychy", jest rzeczywiście mocno kusząca...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Jak deweloperzy zmieniajÄ… oblicze NDM ?

Postprzez ukasz » 20 Cze 2013, 13:32

Chelsea napisał(a):Deweloperzy faktycznie zmieniają oblicze miasta ...
W opisywanej rezydencji otwarto Versal Restaurant.
W ulotce, którą dostałam chwalą się najdłuższym barem w tej części Europy. Do każdego dania kieliszek alkoholu gratis.
Sporo kuszących dań. Był już ktoś ?

Może to otworzyli, w którymś niesprzedanym lokalu na piętrze?? Jak przechodziłem tamtędy w zeszłym tygodniu to na 100% nie było tam żadnej restauracji (ani niczego, co mogłoby wskazywać na jej otwarcie). Kojarzę jakiś salon kosmetyczny, prawnika (chyba) i biuro podróży (z ofertami wyjazdu na Sylwester 2012/13 :D )
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Jak deweloperzy zmieniajÄ… oblicze NDM ?

Postprzez Chelsea » 20 Cze 2013, 14:53

Otworzyli, otworzyli ... po prawej stronie, z boku, w głębi - tuż pod balkonami mieszkańców sąsiedniego bloku.
StojÄ… na zewnÄ…trz dwa ogromne parasole, Å‚awy.
Również należę do osób, których nie zwabi się darmowym kieliszkiem alkoholu, ale stwierdzam, że nadal w naszym mieście brakuje dobrej knajpy gdzie można pójść z rodziną na np. niedzielny obiad.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Restauracja Versal

Postprzez rather » 23 Cze 2013, 20:36

Dziś byłem, ale konsumowałem tylko napoje i cygaro, więc nie podzielę się opinią nt. jedzenia. Czynne jest codziennie od 12.00 do 22.00. Ceny znośne, atmosfera przyjemna, a dzięki ogródkowi z kilkudzisięcioma miejscami jest spory ruch. Dla zainteresowanych - kieliszek alkoholu jest gratis do dania głównego (więc raczej nie ma co liczyć na frytki i gratisową lufę). Ciekawie brzmi inna promocja: płaci się za kawę, a kolejne są gratis (?). Nie wiem co to dokładnie oznacza, a niestety nie dopytałem. Na plus należy zaliczyć, że to pierwsza po tej stronie Narwi restauracja "nie-pizzeria", obsługują sympatyczni kelnerzy, więc raczej nie będzie to miejsce do obalania browarów, chociaż kuszą litrem piwa za 9zł. Całość bardzo estetyczna i robiąca pozytywne wrażenie.

Do poprawy: komary, brak oświetlenia na zewnątrz oraz łazienki. Te ostatnie są bardzo estetyczne i ładnie zaprojektowane, ale mają dwa felery. W męskiej bardzo głośno huczy wentylacja (rezonują przewody co powoduje emisję bardzo nieprzyjemnego dźwięku o niskiej częstotliwości). Po drugie czujki ruchu w kabinach powodują wyłączanie światła po około 5s, w wyniku czego panowie korzystają z armatury po omacku. Można pomachać rękami i światło się zapala, ale chyba lepiej wydłużyć opóźnienie do 20-30s.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Restauracja Versal

Postprzez Yogi » 23 Cze 2013, 21:00

Noo,jak kolega rather "wizytuje"jakiś lokal ,to koniecznie musi wejść w każdy kąt.Widzę kolego,że uległeś pokusie odwiedzenia nowej knajpy.Widać,że droga,skoro pozwoliłeś sobie jedynie na napoje i cygaro.Bardzo ci współczuję,że musiałeś odlewać się po ciemku.Te czujki mogą być celowo tak zaprogramowane,żeby nie grzać za długo miejsca w kiblu.
Ostatnio edytowany przez Yogi, 23 Cze 2013, 21:14, edytowano w sumie 1 raz
Yogi
 

Re: Restauracja Versal

Postprzez disturbia » 23 Cze 2013, 21:09

Może najpierw trzeba walnąć setę na odwagę,żeby to jadło chciało przejść przez gardło ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Restauracja Versal

Postprzez rather » 23 Cze 2013, 21:18

Osoby z którymi byłem konsumowały i chwaliły, więc chyba seta nie jest konieczna. Ja do knajpy zawsze zabieram swoje kanapki - żeby było taniej, przynoszę też swoje napoje, ale coś jednak zamawiam, bo potrzebna mi jest szklanka, żeby było w co przelać własne zaopatrzenie...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Restauracja Versal

Postprzez Chelsea » 23 Cze 2013, 21:42

rather napisał(a):(...) ale coś jednak zamawiam, bo potrzebna mi jest szklanka

Z tą szklanką to różnie bywa :) Wczoraj na naszym miejskim pikniku również odwiedziłam piwny ogródek. Nie jestem fanką piwa prosto z beczki, zamarzył mi się pewien napój z puszki. Normalnym zwyczajem poprosiłam panią sprzedającą o plastikowy kubeczek. Pani oświadczyła, że kubków plastikowych nie ma. Poirytowana stwierdziłam, że jestem gotowa kupić większy kubek 0,4 l - ten dla piwa z beczki. Pani sprzedająca oświadczyła, że owszem może mi sprzedać kubeczek ale w cenie kubka z piwem (5 zł).
Po dłuższej wymianie zdań, cała sprawa zakończyła się pomyślnie, bo pani sprzedającej przypomniało się, że ma jeszcze słomki :D
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Restauracja Versal

Postprzez rather » 25 Cze 2013, 20:46

A tymczasem Restauracja Versal reklamuje siÄ™ za pomocÄ… dziwnego billboardu z napisem "Versal RestauraNcja" :lol:
Załączniki
20130625131.jpg
20130625131.jpg (168.89 KiB) Obejrzany 7898 razy
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Restauracja Versal

Postprzez spaner » 26 Cze 2013, 08:15

Ale że okolicznym mieszkańcom to nie przeszkadza , strasznie blisko do bloków , no i do kościoła - pewnie co łaska była spora :)
spaner
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 32
Rejestracja: 14 Lip 2011, 11:29

Re: Restauracja Versal

Postprzez Heimat » 26 Cze 2013, 14:46

rather napisał(a):A tymczasem Restauracja Versal reklamuje się za pomocą dziwnego billboardu z napisem "Versal RestauraNcja" :lol:

:) Obcobrzmiący wyraz restaurant zastąpiono bardziej swojskim restaurancja. Cóż w tym niezwykłego? ;) :) ;)
Proponuję na billboardzie umieścić hasło:
ELEGANCJA-FRANCJA = VERSAL RESTAURANCJA :D
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Restauracja Versal

Postprzez ukasz » 26 Cze 2013, 15:53

Heimat napisał(a):ELEGANCJA-FRANCJA = VERSAL RESTAURANCJA :D

hahaha :lol: :lol:

A nawiasem mówiąc to widzę, że osiedle coraz bardziej "rozreklamowane". Chyba już nie ma nawet odcinka ul. Wojska Polskiego bez jakiegoś banneru?? Na prawo Banaszek, na lewo "Versalka", wcześniej MarcPol i "Bidronka", kilka bud ustawionych przodem do bloków, a tyłem do ulicy z pięknymi bannerami... Pięknieje nam miasto.
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Następna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron