Dni Nowego Dworu

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 24 Maj 2012, 08:31

Niestety - artykuł, który wrzuciłeś jest sprzed 2 lat. W tym czasie, w naturalny sposób, wyginęła część fanów Bajmu (głównie z grupy określanej jako stare baby i przygłusi dziadkowie), więc siłą rzeczy popyt na tego rodzaju gwiazdę jest mniejszy. A co za tym idzie i cena spada :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez tk28 » 24 Maj 2012, 08:43

Co nie znaczy, że "gwiazdy" się mniej cenią. Dwa lata to niewiele, może opuścili ze 20 tyś. nie więcej. Niejaka Edzia G. jest tak droga, że nigdzie jej nie zapraszają mimo, że fanów wciąż ubywa.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 24 Maj 2012, 19:20

Opuścili więcej niż 20 tysięcy - według wypowiedzi w GN miasto ma zapłacić 74.000zł. Wychodzi po jakieś 3zł na głowę. Szkoda, że miasto nie zrobiło w tej sprawie ankiety, bo pewnie większość dorosłych mieszkańców wolałaby browara w łapę i kawał kiełbachy w drugą.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Chelsea » 24 Maj 2012, 19:52

Tutaj jest pełna informacja odnośnie wydatków na gwiazdy Dni Nowego Dworu link
Ten Bajm to już trochę przebrzmiały ...
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 24 Maj 2012, 20:54

E tam przebrzmiały :P ja chyba popatrzę i ukasz pewnie też,stara miłość nie rdzewieje ;) A w Serocku ma chyba być Kaśka Kowalska :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez ukasz » 24 Maj 2012, 21:06

disturbia napisał(a): ja chyba popatrzę i ukasz pewnie też,stara miłość nie rdzewieje ;)

:lol: :lol: :lol:
jeśli wierzyć Wikipedii, to pierwsze płyty Bajmu powstały, zanim jeszcze pojawiłem się na świecie :D Ale oczywiście te najstarsze tytuły tj. "Józek, nie daruję Ci tej nocy", "Różowa kula", czy "Nie ma wody na pustyni" to chyba każdy zna ;) Chcąc nie chcąc i tak będę musiał słuchać. Mam nadzieję tylko, że będą grali stare utwory, a nie nowe badziewie :) Chociaż w sumie... skoro przeżyłem "luzik arbuzik" w ostatnie Dni NDM, to chyba już wytrzymam wszystko :D
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 24 Maj 2012, 21:53

Luzik arbuzik?Co to? :shock: Coś straciłam,ale chyba nie ma czego żałować ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Yogi » 25 Maj 2012, 10:55

O tym ,jakie będą koszty występów tych wszystkich zespołów ,pisze Nowodworski 24.pl:http://nowodworski24.home.pl/news.php?readmore=1197 Ciekaw jestem za co ten Brzozowski tak się drogo ceni.Nie wiem,może za to,że jest synem nowodworskiego radnego,(nawiasem mówiąc mojego nauczyciela WF-u w podstawówce),bo chyba nie za talent?
Yogi
 

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez ukasz » 25 Maj 2012, 21:44

disturbia napisał(a):Luzik arbuzik?Co to? :shock: Coś straciłam,ale chyba nie ma czego żałować ;)


zapewniam, że nie masz czego żałować :) tu masz namiastkę tego, co było grane w kółko przez ok 30-40 minut w zeszłym roku http://www.youtube.com/watch?v=fN9W5KvXhKI Swoją drogą to chyba jedyna z dwóch piosenek tego zespołu? Tak mi się wydaje, bo inaczej w kółko tego samego by nie grali ;)

PS. Jeśli dobrze się przyjrzysz teledyskowi to zobaczysz w nim bożyszcza kobiet - Radka Majdana :D
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 26 Maj 2012, 16:05

Ekhm...jakich kobiet?Chyba wyłącznie pani D.Elekrolux,ona chyba lubi takich z mocno zarysowanymi zakolami ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Zbyszek » 10 Cze 2012, 00:55

był ktoś może ? jakieś wrażenia ?
Zbyszek
 

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 10 Cze 2012, 01:08

Ja słyszałem przez okno występ króla coverów. Zastanawia mnie, że facet dostaje za to 17 tysięcy. To trochę tak jakby płacić 17 tysięcy zespołowi weselnemu, który też tylko odtwarza popularne kawałki, ale za to rąbie muzę do białego rana...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Chelsea » 10 Cze 2012, 06:01

Przyznam się, że po raz pierwszy w życiu, znalazłam się na Dniach NDM bardzo blisko sceny i z zainteresowaniem obejrzałam występy niektórych artystów.
Ze szczególnym zainteresowaniem obejrzałam końcówkę występu artystów z NOK-u.
Przez prawie godzinę grał zespół z NDM. Kilku facetów przed czterdziestką i jedna śpiewająca dziewczyna. Fajnie się to oglądało, tym bardziej, że pamiętam tych ludzi jeszcze z czasów licealnych.
Bardzo podobał mi się występ zespołu Way no way - dobra gra zespołu i wokal na poziomie.
Obejrzałam jeszcze początek koncertu Rafała Brzozowskiego, małolaty piszczały, rzucono nawet misia na scenę ale ... tutaj podzielam zdanie Rathera.

P.S. Oczywiście nie byłam na stadionie :) . Występy obejrzałam dzięki transmisji bezpośredniej na nowodworskatv. W miarę dobra jakość obrazu. Można było na komputerze wyłączyć dźwięk - mieć sam obraz ( czasami go nie było ). Dźwięk dochodził z reala z kilkusekundowym opóźnieniem, ale to drobiazg. :)
Ogólnie - dobra robota.
Szkoda tylko, że nie poinformowano wcześniej mieszkańców miasta, że jest taka możliwość oglądania występów artystów na Dniach NDM.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez dahoovka » 10 Cze 2012, 12:05

Ja byłam, bo chciałam posłuchać EeastWest Rockers, no i przy okazji Way No Way. Zmyłam się zaraz po EWR. Mimo że koncert mi się podobał, to nie czuję się komfortowo wśród pijanych panów w dresach ani tym bardziej takich, którzy śpiewają "je...ć pzpn".
no i widziałam duuużo nieletnich z piwami :/
dahoovka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 112
Rejestracja: 19 Sty 2011, 21:39

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 10 Cze 2012, 13:25

Nie ma się co dziwić nieletnim z piwem jeśli matki ubierają dziesięciolatków w koszulki z napisem jak poniżej. Widziałem dziś taką mamusię z synkiem koło Lidla. Mamie gratuluję pomyślunku. :roll: Swoje pięć groszy wtrąca też oczywiście Urząd Miasta pod światłym przewodem Jacka Kowalskiego, który organizuje Dni Nowego Dworu pod wielką szklaną piwa Tyskie, stojącą w centralnej części terenu, na którym odbywa się impreza.

Image
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

cron