Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez WND » 12 Mar 2012, 14:15

Macki Gotham sięgają coraz dalej jednym słowem :D
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez disturbia » 12 Mar 2012, 14:39

Musialbys sie chyba wlamac do lochow plebanii,zeby posiasc te wiedze ;) ale moze Rather cos wie,regularnie lata na przeszpiegi :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez WND » 12 Mar 2012, 15:21

A to lochy plebanii nie zostały zasypane w momencie burzenia poprzedniego kościoła ?
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez disturbia » 12 Mar 2012, 18:18

Nie mam pojecia,jakos nie bylo okazji do zwiedzania ;) kolo mnie tacy jedni maja platforme tv Trwam,to pewnie tez jakas prasa dysponuja :D a do kosciolka obowiazkowo autem,nawet jak sie ma 5 m,trzeba zablysnac.A potem Krzychu mysli,ze wszyscy sraja kasa.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez WND » 12 Mar 2012, 20:10

No Krzychu mi kiedyś powiedział że gdybym był bezdomnym to by pieniędzy ode mnie NIE ŻĄDAŁ :D


tak więc zawsze to jakieś wyjście z sytuacji :D
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez disturbia » 12 Mar 2012, 20:26

No popatrz,a do mnie nie przyjdzie,tylko wikarego przysyla :lol: mowisz?Sprobuj,moze cie Krzychu do swojego palacu przygarnie :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez WND » 12 Mar 2012, 21:48

Do mnie też wikary przychodził ale jak się pokłóciliśmy "troszeczkę" to widocznie wskoczyłem na wyższy level :D
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Zirhan » 12 Mar 2012, 22:09

WND napisał(a):No Krzychu mi kiedyś powiedział że gdybym był bezdomnym to by pieniędzy ode mnie NIE ŻĄDAŁ :D
tak więc zawsze to jakieś wyjście z sytuacji :D

Spotkałeś kiedyś bezdomnego w kościele?
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez WND » 12 Mar 2012, 22:21

W naszym kościele jeszcze nikogo nie spotkałem, z tej prostej przyczyny że i mnie tam nikt jeszcze nie spotkał ;)
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Zirhan » 12 Mar 2012, 22:24

WND napisał(a):Choc nie,teleempata to nie jest bo nic nie czuje przy dojeniu ludzi.

Od wieków doją nas i Polskę. Któryś ze średniowiecznych królów Polski zarządził zrobienie spisu osób i majątków.
Zdębiał gdy na papierze wyszło, że ponad 60% powierzchni kraju znajduje się w rękach Kościoła. Biskupi byli bogatsi od Króla.
Zrozumiał wtedy dlaczego skarbiec jest pusty i nie ma za co wyekwipować wojska do walki.
Zarządził pierwszą w historii Polski konfiskatę 50% kościelnych dóbr.
W Niemczech takie historie zdarzyły się kilkukrotnie.
Kościołowi trzeba stale patrzeć na ręce...
Załączniki
Dojenie Polski.jpg
Dojenie Polski.jpg (10.6 KiB) Obejrzany 5971 razy
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Heimat » 12 Mar 2012, 22:30

Kościół niemiłosiernie dojąc Polskę i Polaków oraz nieustannie wtrącając się do polityki państwa polskiego (skąd my to znamy?) przyczynił się walnie do upadku I Rzeczypospolitej
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez disturbia » 12 Mar 2012, 22:47

@wnd nastepnym razem przysle biskupa? :shock:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Marian » 13 Mar 2012, 08:29

Nie wiem jak innych ale mnie już odpychają te Wasze wywody nie na temat. W tym wątku zebrałoby się może ze 3 strony odnośnie "Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?". Codziennie wchodzę do tego tematu z myślą, że przeczytam coś konkretnego o super proboszczu na osiedlu, ale od dłuższego czasu widzę tylko dialog dwóch trzech osób, który nie jest związany z Kościołem na osiedlu młodych tylko ma za zadanie pośmiać się ogółem z KK. A tak na marginesie zrobiliście coś odnośnie proboszcza na osiedlu czy biadolicie te 38 stron na forum i czujecie się spełnieni? Nie mam pojęcia co Wasze wypowiedzi robią w dziale "Nasze miasto" w temacie "Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?".
Załóżmy, że przychodzi jakiś świeżak na forum i chce się dowiedzieć coś na temat proboszcza na osiedlu, a czego się dowie? Niczego bo prowadzicie dialog z zerową ilością merytorycznych wypowiedzi.
Pozdrawiam
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez disturbia » 13 Mar 2012, 14:14

Toc to parafia w NDM to gdzie mialby byc ten temat?Ode mnie sie nic na temat'dokonan'proboszcza nie dowiesz,bo nie mam z nim kontaktu.Spytaj tych,ktorzy go przyjmuja,ale chyba boja sie negatywnie wypowiedziec nawet anonimowo na forum.Cos tam chcialam zrobic z proboszczem,ale moglam tylko liczyc na wsparcie duchowe.Teraz mam to w dupie,popatrze sobie jak ich Krzychu puszcza w skarpetkach i co jeszcze zniosa.Pozdrawiam :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Heimat » 13 Mar 2012, 16:09

Najbardziej odpowiednim miejscem do wymiany opinii na temat dokonań proboszcza z OM byłoby forum parafialne (oczywiście pod warunkiem, że wielebny PAN Krzysztof wyraziłby zgodę na istnienie takiego forum).
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości

cron