Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez disturbia » 18 Mar 2012, 00:51

@yogi odnosze wrazenie,ze nie zrozumiales tego podpisu.Dokladnie tak jak powiedziales,nie na tym to polega.I wiesz prosty czlowiek czesto to lepiej wie i rozumie od naszych'przywodcow duchowych'. A tak w ogole,to czekalam az wreszcie ktos cos powie :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Heimat » 18 Mar 2012, 02:15

Wspólnie z koleżanką @disturbią próbowaliśmy poderwać parafian z OM do walki o ich własną godność, ale strach przed czarnymi kieckami wciąż paraliżuje tubylców. Zgadzam się z Tobą, że nie wszystkie posty dotyczyły parafii pw. PiP w NDM (niezwiązane z tematem admin może wykasować).
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Marian » 18 Mar 2012, 07:29

Widzę, że nie tylko ja mam pogląd, że parę osób w tym temacie prowadzi krąg wzajemnej adoracji.

Heimat napisał(a):Fakt, iż według sondażu Millward Brown SMG/KRC tylko 39 procent Polaków oddałoby Kościołowi 0,3 proc. podatku pokazuje, jak bardzo zafałszowane są dane dotyczące ilości katolików w polskim społeczeństwie.


Weź rozbieg i walnij głową w ścianę. Jeśli dla Ciebie tylko ludzie, którzy są gotowi oddać jakąś tam część swoich pieniędzy na Kościół są katolikami.
Jakbyś w Polsce nie miał haraczu w formie podatków to byś je płacił? Nie, a to wg Ciebie oznacza, że nie jesteś Polakiem. :lol:
Brak mi słów na Wasze teorie i podpieranie się jakimiś sondażami. Może jak już tak podajesz dane to podaj na ilu osobach został przeprowadzony sondaż?
39% Polaków oddałoby 0.3% Kościołowi i wg Ciebie są katolikami. A np 40% osób, które się modli i nie płaci Kościołowi to już są zakłamani wierzący. Brak słów na Twoje rozumowanie.
To, że mamusia nie daje Ci kieszonkowego tzn, że jest zakłamaną mamusią?
Twój tok rozumowania wybiega poza wszelkie ramy racjonalnego rozumowania.

Admin zamknij ten temat bo robi się tu moda na sukces z reżyser Heimat. W tym temacie od wielu stron nie ma nic sensownego do przeczytania i nie wiem co wywody niektórych ludzi o źle KK ma do tematu naszego miasta.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez cekalto » 18 Mar 2012, 08:23

Zrezygnowałem od dłuższego czasu ze śledzenia tego folwarku , zaglądam o czasu do czasu tylko z ciekawości , kiedy będzie jubileuszowa 100 strona tej tragikomedii . Tylko czekać jak co niektórzy zacietrzewieni uczestnicy utworzą niezależne forum i nie będą mieli mieli do czynienia z moderatorem który będzie przywoływał ich do porządku .
Oj ! mamy chore społeczeństwo tylko patrzeć jak się poleje krew .
Awatar użytkownika
cekalto
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 109
Rejestracja: 11 Mar 2011, 12:47

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez cekalto » 18 Mar 2012, 08:30

Już nie mogę się doczekać krytyki na ewentualne błędy składniowe z poprzedniego mojego postu .
Awatar użytkownika
cekalto
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 109
Rejestracja: 11 Mar 2011, 12:47

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez disturbia » 18 Mar 2012, 09:32

Inni maja swoje towarzystwo wzajemnej adoracji w wytykaniu bledow Kowalskiego,a my mamy swoje :D jak admin zamknie temat,to moze raz na tydzien ktos machnie jeden post ,a jak sie skonczy kolomyj z wiaduktami to jeszcze rzadziej.A mnie meczy najpierw bieg jak wezwie dzwon w niedziele na msze,a pńtem pier....nie i wylewanie zali jaki to proboszcz zly blabla...na gorzkie zale to do kosciolka.Dlatego wole to obsmiac.Podobac sie nie musi,wolny kraj.Z tym sie zgadzam,ze spoleczenstwo mamy chore!@heimat no i widzisz uderz w stol,a nozyce sie odezwa.Teraz my jestesmy wiedzmami,ktore trzeba spalic.Ale nic to,przyzwyczailam sie.A Krzychu zaraz urosnie do rangi meczennika,z pewnoscia wam odplaci drodzy parafianie za wasza lojalnosc :mrgreen:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Heimat » 18 Mar 2012, 09:52

Szanowny @Marianie, sprawa jest zupełnie jasna - referendum w sprawie konkordatu dla rozwiania resztek wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio edytowany przez Heimat, 18 Mar 2012, 10:31, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez disturbia » 18 Mar 2012, 10:02

Ze temat sie troche rozszedl...a co to ma byc ksiega skarg i zazalen na proboszcza?Do tego tylko sluzyl."och jak mi zle...jak mi niedobrze...wybaw nas Panie od zla wszelkiego..'najlepiej cudzymi lapkami.Co ma bycie Polakiem do bycia katolikiem?Polska to tylko kraj dla katolikow i to koniecznie Polakow?Wdze,ze niektorzy juz byli w kosciolku i wyszli stamtad ubogaceni duchowo.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Heimat » 18 Mar 2012, 10:20

Religia to biznes. Temat kwalifikuje się do zamknięcia z przyczyn oczywistych.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez disturbia » 18 Mar 2012, 10:59

Zamknijmy i podyskutujmy na tematy neutralne o temp.dupy nieboszczyka,ktore koncza sie po tygodniu.Nawet telenowela pt.Wiadukty ostatnio ma coraz mniejsza ogladalnosc.Wiosne mamy,to mam propozycje tematow,ktore sie tu najlepiej sprzeaja:
-wypalanie trawy
_dziury po zimie
-psie kupy
-uff jak goraco
Lista otwarta,dorzuccie jeszcze troche 'powaznych 'propozycji.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Yogi » 18 Mar 2012, 11:28

Zgadzam się całkowicie z wypowiedzią cekalto@,że społeczeństwo mamy chore. Tak! chore z nienawiści do kościoła, a zwłaszcza do księży i niestety,mówię to z żalem,WY JESTEŚCIE TEGO SMUTNYM PRZYKŁADEM.A to już zasługa brukowych mediów,w stylu "Super Expressu","Faktu","TVN" i innych,które wywracają ludziom w głowach urządzając nagonki na kościół.Heimat@,przykro mi,że uważasz kościół katolicki i jego przedstawicieli za okupanta, powiem ci tylko,że jesteś w ogromnym błędzie.Admin,zamknij proszę ten wątek,bo ciągnięcie go dalej straciło już jakikolwiek sens.A wy się nad sobą dobrze zastanówcie.
Yogi
 

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez disturbia » 18 Mar 2012, 11:49

To juz zasluga samego kosciola,"Superekspresu"ani "Faktu"nie czytam,wole Wyborcza i Polityke,ale to tez pewnie zbrodnia.Co do personalnych wycieczek...w ktorym miejscu ja albo heimat urzadzilismy sobie nagonke na kogos z was?W przeciwienstwie do niektorych,tylko dlatego,ze mamy takie,a nie inne poglady.To raczej wy sie zastanowcie nad soba.@marian tobie to nawet przywalenie glowa nie pomoze.A dobrych ,madrych i wartosciowych ludzi sobie cenie,chocby cytowanego ks.Bonieckiego.Ale trzeba cos soba reprezentowac,zeby byc autorytetem,nie wystarczy zalozyc kiecki.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez WND » 18 Mar 2012, 12:06

W moim przypadku to głównie zasługa naszego "wielebnego" i wszystkich tych którym ten stan rzeczy nie przeszkadza siedzących nad nim. To chyba wszystko tłumaczy, tak samo jak to pod jaką postacią występuje tutaj Bóg. Bo w normalnym kościele przy kilku skargach na proboszcza, albo by go należało ogarnąć albo usunąć. Tutaj jest ciche przyzwolenie na jego samowolę i windykację bo dzięki temu dobrze służy temu ich prawdziwemu Bogu jakim jest $.

Gazet nie czytam żadnych już od dawna (no może czasem jakieś komputerowe).
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez Sauron » 18 Mar 2012, 14:15

Yogi,wybacz,ale kompletnie nie ogarniam po co pisales ten temat.Po twoich ostatnich wypowiedziach nie ogarniam.Napisales jaki ten wasz Darth Vader jest zly,bo to bo tamto.I to byl temat przewodni.A teraz znow piszesz tak jakbys go bronil.Kompletnie nie rozumiem tez teraz intencji napisania tego tematu.Chciales sie pozalic/pochwalic i liczyc na co?Ze ludzie ci przyklasna,poglaszcza po glowce,pobiadola nad twoim losem smutnym i na tym koniec?Bo teraz tak to widze.
Napisales ten temat i rozwinal sie chcac niechcac.Ksiaze wlada swoimi ziemiami jak widac,palac ma,kasztel wybudowal obok,a i palacyk kilku pokojowy kupil.I myslisz za co kupil?Jakby mial kase to po przyjezdzie by go kupil od razu,a nie po paru latach wladania.Odlozyl ze swojej biednej wyplaty?Taa,jasne.Tylko ta jego wyplata nie biedna,bo doi owieczki jak moze.Jak wczesniej pisalem,jeszcze mu samochod zafundujecie.Nie ma bata zeby nie.
Yogi,twoj temat odnosi sie do prawie calej Polski,bo nie tylko wy macie takiego kleche jak ten.Wiec nie dziw sie ze temat rozrosl sie na caly kk w Polsce.
Ostatnio kk opublikowal ten raport nt przychodow/rozchodow kosciola.Jest on jedna wielka sciema jak sam widzisz na przykladzie waszego ksieciunia.
Ps.W razie watpliwosci kogokolwiek tutaj obecnego.Ja wierze w Boga,a co poniektorzy tutaj wierza w kosciol i ksiedza.
Sauron
 

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu Młodych?

Postprzez rather » 18 Mar 2012, 14:21

Wątek przeniesiony ze względu na tematykę obecnie prowadzonej dyskusji...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

cron