Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez mmokrzycki » 13 Mar 2012, 17:50

Heimat napisał(a):Najbardziej odpowiednim miejscem do wymiany opinii na temat dokonań proboszcza z OM byłoby forum parafialne (oczywiście pod warunkiem, że wielebny PAN Krzysztof wyraziłby zgodę na istnienie takiego forum).

A nie wyraził zgody na istnienie takiego forum?
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez disturbia » 13 Mar 2012, 18:42

Jakas tam strona parafii jest,ale czegos takiego jak forum nie widzialam :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez WND » 13 Mar 2012, 20:16

Strona parafii działa na tej samej zasadzie co strona Kowalskiego ;) czyli po co robić forum jak potem je trzeba będzie zamykać z powodu spamera :P

PS. dla mnie ten temat może być przeniesiony na OM skoro "reszcie" miasta przeszkadza.
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez Heimat » 13 Mar 2012, 20:22

Powstanie forum parafialnego postawiłoby PANA Krzysztofa w dość niezręcznej sytuacji (odsyłam do strony 31).
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez disturbia » 13 Mar 2012, 20:38

@wnd racja :D matko,Heimat na pamiec sie uczysz co gdzie jest,na ktorej stronie :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez Heimat » 13 Mar 2012, 20:42

Nie cierpiÄ™ jeszcze na demencjÄ™ starczÄ… ;)
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez disturbia » 13 Mar 2012, 20:52

To ja juz chyba tak :oops: :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez Zirhan » 16 Mar 2012, 20:52

disturbia napisał(a):@wnd racja :D matko,Heimat na pamiec sie uczysz co gdzie jest,na ktorej stronie :lol:
A może to właśnie ksiądz (Heimat) bo taki pamiętliwy...
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez Yogi » 16 Mar 2012, 21:38

Ej,ludziska! Skończcie już może te osobiste wycieczki,bo wychodzicie z tematu.
Yogi
 

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez Heimat » 16 Mar 2012, 22:10

Zirhan napisał(a):A może to właśnie ksiądz (Heimat) bo taki pamiętliwy...

Sherlocku, jesteÅ› geniuszem!
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez rather » 16 Mar 2012, 22:38

Proszę o trzymanie się tematu - spraw związanych z parafią i tym jak jest zarządzana. Do rozmów na temat kleru jest dział "Luźne rozmowy"
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez Zirhan » 17 Mar 2012, 19:30

Heimat napisał(a):Sherlocku, jesteś geniuszem!
To było półżartem. Mam nadzieję, że bez obrazy?
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez Yogi » 17 Mar 2012, 22:14

Widzę,że naprawdę ten temat ze spraw związanych z parafią na Osiedlu Młodych i sposobie jej zarządzania,zszedł niestety na nienawiść do kleru i wiary w ogóle,o czym świadczą ostatnie wpisy.A nie taka była moja intencja,gdyż chciałem sposób w jaki potraktował mnie i moich bliskich JEDEN KSIĄDZ,a nie cały kler.A wy tu popisujecie się antyklerykalnymi poglądami,oraz urządzacie sobie prywatne wycieczki,jedni pod adresem drugich.I po cóż to wszystko?! Swoją drogą zastanawiam się,bardzo się zastanawiam,czy ten kraj jest jeszcze chrześcijański,nie powiem:katolicki,ale czy chrześcijański w ogóle.No,bo jeśli także wy tutaj,a w szczególności kol.Heimat@,piszecie w ten sposób o księżach i kościele,to już chyba nie bardzo.A kol.Heimat@,to już chyba także niezbyt czuje się Polakiem,skoro nazwał się z niemiecka i w ten sposób się wyraża.Do koleżanki disturbii@,też mam zastrzeżenia z powodu tego podpisu pod jej wpisami.Koleżanko,ty chyba sama nie bardzo wiesz na czym polega wiara i chrześcijaństwo.Na pewno nie tylko na tym,by,jak piszesz teren posiadania obstawić krzyżami.A jeśli chciałabyś o tym ze mną pomówić,to zapraszam na priv.I naprawdę ludzie,zastanówcie się trochę nad tym co piszecie. A co do tego,co napisałem powyżej,to nie boję się pisać,choć wiem jak to odbierzecie i że mnie zapewne wyśmiejecie i skrytykujecie.Cóż,zniosłem już tego tyle,że jeden śmiech,czy jedna drwina i krytyka więcej nie zrobi na mnie wrażenia.
Yogi
 

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez Heimat » 17 Mar 2012, 22:47

Fakt, iż według sondażu Millward Brown SMG/KRC tylko 39 procent Polaków oddałoby Kościołowi 0,3 proc. podatku pokazuje, jak bardzo zafałszowane są dane dotyczące ilości katolików w polskim społeczeństwie. Kol. Heimat czuje się Polakiem, ale nie katolikiem. Nie sugeruj się moim nickiem - Twój też nie jest polski. Krytykuję toksyczny Kościół watykański, ponieważ od ponad tysiąca lat grabi moją ukochaną ojczyznę, zaś moich rodaków traktuje, jak swoich niewolników. Nie walczę z Bogiem, tylko z bezduszną, skostniałą instytucją, kierowaną przez cynicznych hipokrytów [@Yogi, chyba nie zamierzasz bronić okupanta?] :(
Ostatnio edytowany przez Heimat, 18 Mar 2012, 02:37, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Prywatny folwark czy parafia na Osiedlu MÅ‚odych?

Postprzez disturbia » 18 Mar 2012, 00:44

To sa slowa ks.Adama Bonieckiego.Wybacz jesli w ktoryms momencie urazilam twoje uczucia.Uwazam,ze na szacunek pracuje sie,a nie dostaje z urzędu razem z kolńratka.Bardzo bym chciala,zeby tacy'kaplani'jak nasz to byl wyjatek,ale niestety to jest regula.A takim wartosciowym ludziom jak ks.Boniecki zamyka sie usta,bo nie pluje jadem i zabobonami.A ojdyro torunski piernik bryluje w sejmie.Jak koschol sam sobie wystawia taka wizytowke,to ma co chciał.Uwazasz,ze to po chrzescijańsku te wszzstkie machloje,podejrzane biznesy i zbytek,kiedy czesc swiata umiera z glodu?I nikt sie o nich nie upomni poza garsta wariatow z oranizabji charytatywnych.A papiez sie najwyzej pomodłi,bo jeszcze by ubyło na wozenie dupy łuksusowa łimuzyna,ze nie wspomne o wytycznzch odnosnie ksiezy pedofiłow.To sa łudzie,ktorych sluchaja wierni,ktorzy maja dawac przyklad.Dla mnie to jest dno.Jak tak wyglada prawdziwy katolik,to ja nie chce nim byc.Katolicyzm i chrzescijanstwo to dla mnie dwa odrebne pojecia.Bycie katołikiem polega na byciu antychrzescijaninem.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron