Pogaduchy - usuwanie postów itd.

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Pogaduchy - usuwanie postów itd.

Postprzez rewers27 » 07 Lut 2013, 18:40

Wielce szanowny Kalo to Ty nie masz nawet śladu honoru bo nigdy go nie miałeś i nie będziesz miał. Obrażasz ludzi tylko nie wiem kto Ci dal do tego prawo. Kręcisz na tym forum ,usuwasz i nie puszczasz informacji które Tobie są nie wygodne. Nowy Dwór Mazowiecki nie jest Twoim miastem a Ty nie jesteś jego szeryfem i nigdy mam nadzieję nim nie będziesz. Ja od razu napisałem Tobie odpowiedź na forum tylko niestety była dla Ciebie be!!. (mam wydruk). Napisałem do Pana Kieliszka napisał mi ,że miał wtedy 12lat i nie pamięta jak wyglądała synagoga. Wielki wstyd męczyć starego człowieka i robić intrygi, ale Ty się tym żywisz , a więc smacznego !!!!!!
Przestań się ośmieszać, bądź mężczyzną i przyjmij te moje uwagi za dobrą monetę. Ciekawe czy to skasujesz.
rewers27
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 74
Rejestracja: 12 Wrz 2011, 15:10

Re: Synagoga w Nowym Dworze ???

Postprzez KaloNDM » 07 Lut 2013, 20:24

Szanowny rewers27. Lecz się na nogi, bo na głowę to już za późno :twisted:
Acha, bo skoro się odezwałeś, to poinformuję Ciebie, że w dniu dzisiejszym zostało złożone oficjalnie zawiadomienie przez TVP.
Sprawa dotyczy podszywania się pod pracownika TVP, który wysyła fałszywe roszczenia do użytkowników You Tube i blokuje im filmy jako iTVP...
Takie małe OT na zakończenie tej wspaniałej konwersji słownej 8-)
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Pogaduchy - usuwanie postów itd.

Postprzez admin » 07 Lut 2013, 22:57

rewers27 napisał(a):Kręcisz na tym forum ,usuwasz i nie puszczasz informacji które Tobie są nie wygodne. Ciekawe czy to skasujesz.


1. Jak macie zamiar sobie jeździć wzajemni to może zróbcie to poprzez prywatne wiadomości.
2. Na forum nikt nie usuwa postów - chyba, że są nie na temat, to się je przenosi, ale to też trafiają w odpowiednie dla nich miejsca...KaloNDM jest moderatorem forum historycznego i tylko tam ma możliwość edycji. Reszta działań prowadzonych na forum to zadanie dla moderatorów globalnych
3. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Synagoga w Nowym Dworze ???

Postprzez Black Flag » 08 Lut 2013, 19:39

KaloNDM napisał(a):Szanowny rewers27. Lecz się na nogi, bo na głowę to już za późno :twisted:
Acha, bo skoro się odezwałeś, to poinformuję Ciebie, że w dniu dzisiejszym zostało złożone oficjalnie zawiadomienie przez TVP.
Sprawa dotyczy podszywania się pod pracownika TVP, który wysyła fałszywe roszczenia do użytkowników You Tube i blokuje im filmy jako iTVP...
Takie małe OT na zakończenie tej wspaniałej konwersji słownej 8-)



Kalo, mozesz mi wyjasnic co to jest konwersja slowna ? Bo kurcze mysle, mysle i nic nie przychodzi mi do glowy...
Black Flag
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 10 Maj 2012, 09:39

Re: Pogaduchy - usuwanie postów itd.

Postprzez Yogi » 08 Lut 2013, 19:46

Chodziło mu chyba o konwersację.
Yogi
 

Re: Pogaduchy - usuwanie postów itd.

Postprzez KaloNDM » 09 Lut 2013, 07:25

Black Flag napisał(a):Kalo, mozesz mi wyjasnic co to jest konwersja slowna ? Bo kurcze mysle, mysle i nic nie przychodzi mi do glowy

Wujek Google się kłania ;) kilck "SZUKAJ" = Link.

Yogi napisał(a):Chodziło mu chyba o konwersację.

Nie Yogi. Chodziło mi o konwersję słowną 8-) to taka mała zagadka dla szanownego rewers27 :mrgreen:
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

cron