Dni Nowego Dworu

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez wtm » 19 Cze 2012, 23:38

Prezentują się tylko zespoły i mieszkańcy z Legionowa, żadne znane nazwiska na które można wydać kupę szmalu. Bieda aż piszczy nie to co u nas pół Polski zarobiło kasę :lol: .
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 19 Cze 2012, 23:42

Nie przesadzaj - Feela sobie zaprosili. Aż mnie kusi, żeby zapytać ile kosztował występ. A zresztą - zapytam, a co... Zobaczymy co odpowie prezydent Legionowa.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Heimat » 19 Cze 2012, 23:51

Prezydent Legionowa udziela odpowiedzi nawet na takie "rozrywkowe" pytania? Jeśli tak, to Jaco może poczuć się mocno zdegustowany... :?
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 20 Cze 2012, 00:10

Mam wrażenie, że prezydent Legionowa (podobnie zresztą jak wielu innych burmistrzów i wójtów) odpowiada na każde sensowne pytanie. Nie omieszkam wrzucić linku z odpowiedzią. A o Jaca możesz być spokojny - jego degustuje tylko jeśli coś się robi w mieście bez jego "zgody". Na przykład hotel buduje albo coś w tym stylu...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Heimat » 20 Cze 2012, 00:17

Uff, uspokoiłeś mnie ;)
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 20 Cze 2012, 10:52

A tu kolejna bieda-impreza organizowana w naszej okolicy http://www.nasielsk.pl/pliki/plakat_dni ... a_2012.jpg. Jak widać także władze nie wykazały się fantazją - nie zaprosili ani jednego sponsora serwującego trunki i pewnie dlatego obchody potrwają marne 10 godzin.

Dopiero dziś zauważyłem innowację jaką nasza światła władza wprowadziła w czasie ostatnich obchodów. Otóż pojawiło się coś takiego jak Regulamin XIII Dni NDM http://nowydwormaz.pl/plik,276,regulami ... ckiego.pdf. Regulamin jest krótki i treściwy - w skrócie: nie wolno wnosić swojego browaru i nie wolno przychodzić pod wpływem. Można za to przyjść i nawalić się na miejscu :lol: :lol: :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Chelsea » 21 Cze 2012, 16:16

Na swojej stronie nowodworski24 publikuje list wzburzonego mieszkańca NDM dotyczący Dni NDM
http://nowodworski24.home.pl/news.php?readmore=1310

Na zarzuty kierowane pod adresem Urzędu Miasta odpowiada Vice Burmistrz Gereluk.
Zastanawiam się, skąd panu burmistrz wie, że transmisję z nowodworskiej imprezy oglądało 3000 - 5000 widzów?
Może tyle było wejść na stronę nowodworskiejTV przez dwa dni imprezy ale stałych widzów, którzy śledzili transmisję było nie więcej jak czterdziestu.
Przecież liczba widzów wyświetlała się w prawym górnym rogu ekranu.
Szkoda, że miasto wprost nie informowało swoich mieszkańców o możliwości oglądania bezpośredniej transmisji z występów zaproszonych artystów.
Jak się okazuje, transmisja kosztowała miasto 7 tys. złotych.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 21 Cze 2012, 16:27

W rodzinie nic nie ginie ;) :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez wtm » 21 Cze 2012, 16:32

Podobno jeszcze nie wiadomo jakie są ostateczne koszty imprezy bo jak napisali w G.N. "Faktury cały czas jeszcze spływają". Chyba wystawię jakąś fakturę to powinni kasę przelać? Skoro sami nie wiedzą komu i ile mają zapłacić.
Chelsea napisał(a):że transmisję z nowodworskiej imprezy oglądało 3000 - 5000 widzów
to aż tyle ludzi nie poszło się bawić(to aż 18%)? Co za beszczelność!!! A ja nie byłem i nie oglądałem to jeszcze gorzej.
Ostatnio edytowany przez wtm, 21 Cze 2012, 16:39, edytowano w sumie 1 raz
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Black Flag » 21 Cze 2012, 18:48

disturbia napisał(a):W rodzinie nic nie ginie ;) :D



Nic dodac, nic ujac.... :roll:
Black Flag
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 10 Maj 2012, 09:39

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 21 Cze 2012, 22:22

Czyli kolejny przypadek pompowania miejskiej kasy w telewizję, w którą jest zaangażowany brat przewodniczącego WND i członkowie rodziny urzędników miejskich. Poprzednio miasto zlecało między innymi emisję reklam na telebimie - pisała o tym GN. Jednym słowem wystarczy powołać fundację, stworzyć niby-telewizję, której nikt nie ogląda, ale jak się ma brata we władzach samorządowych i rodzinkę po urzędach to dość dobrze prosperować :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Chelsea » 22 Cze 2012, 11:18

A moim zdaniem sprawa może mieć drugie dno ...
Z jakiegoś powodu redaktor naczelna na swoich łamach ujawnia pewne nieprawidłowości dziejące się w naszym urzędzie, w pracy urzędników. W opisanej sytuacji rzeczywiście zachodzi konflikt interesów. Ale ...
Z jakiegoś powodu nowodworski24 błyskawicznie publikuje list zbulwersowanej mieszkanki NDM, gdzie czarno (i czerwono) na białym ujawnia kto z kim i tak dalej ...
A nie wydaje mi się, żeby było to jedyne nieetyczne działanie urzędnika w NDM. W naszym mieście i powiecie takich konfliktów interesów i przykładów nepotyzmu trochę by się znalazło ... O niektórych pisano na tym forum.
Trochę wydaje mi się to dziwne, ale akurat ta sprawa zostaje nagłośniona przez lokalne media. Przypadek, pech a może celowe działanie... ;)
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Nowa11 » 22 Cze 2012, 18:00

Może i nie jedyne, ale jedno z nielicznych, które zostało tak dokładnie opisane przez gazetę nowodworską
i jest to w miarę świeży temat skoro jeszcze nie spłynęły wszystkie faktury.
Mam inne wrażenie, że administrator w swojej odpowiedzi próbuje bronić urząd,
próbując tłumaczyć całe zajście i wyjaśniać koszty itp.
Na stronie Nowodworski24 sÄ… prezentowane wszystkie lokalne gazety
oprócz Gazety Nowodworskiej a w liście są cytaty właśnie z G N ??
Nowa11
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 09 Lis 2010, 14:01

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez mcba » 22 Cze 2012, 23:14

podejrzewam, że aby "jedynka" pokazała się "gdzieś" powinno być jakieś porozumienie/zgoda, być może do tego nie doszło i "jedynki GN" nie ma na stronie nowodworski24.pl
Cytaty? skoro są w liście cytowane, a nowodworski24.pl cytuje treść listu to nie napisze przecież, że cytat jest z tygodnika katolickiego(nazwa wymyślona na poczekaniu, za wszelkie skojarzenia przepraszam)...

co do całej sprawy temat jest otwarty i warto się mu przyjrzeć ;)
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Yogi » 25 Cze 2012, 21:24

I tak to corocznie setki tysięcy złotych idą w błoto, a potem pan K.szuka oszczędności by załatać w ten sposób zadłużoną kasę miasta.Przykład :Zespół Szkół na Osiedlu Młodych.Ja już nawet nie chcę mówić,co o tym sądzę,ale chyba się domyślacie.
Yogi
 

Poprzednia

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości

cron