Dni Nowego Dworu

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Yogi » 13 Cze 2012, 10:03

disturbia napisał(a):Ale mnie zaszczyt kopnął :D


Zaraz tam zaszczyt disturbia. :D Po prostu cię lubię :D
Yogi
 

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 13 Cze 2012, 10:39

Hmm...jak miło się zrobiło :D Z wzajemością :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Black Flag » 14 Cze 2012, 11:59

Interesujaca interpretacja tego klasycznego utworu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=oGSgz5hz ... ure=relmfu
Black Flag
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 10 Maj 2012, 09:39

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez KaloNDM » 14 Cze 2012, 13:20

Black Flag napisał(a):Interesujaca interpretacja tego klasycznego utworu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=oGSgz5hz ... ure=relmfu


Aaaaaaaaaaaaa... :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Do tej pory nie wiedziałem o jakim Wy zespole piszecie.

ZDREADY :D :roll: :D

Znam dobrze basistę vel "Siksy", który zawsze "bujał się" po mieście z "Ambrozem". ;)
Na przełomie lat 90-tych założyli kapelę i tłukli muzykę w "lochach" SDK-u, przy ulicy Mazowieckiej.
Tak więc "Siksy" gra już szmat czasu :D
Nie wiem czy to ta sama kapela, którą założyli, czy to następna z kolei.

"Ambroza" na teledysku nie widzę ale z tego co wiem, zaprzestał działalności muzycznej lata temu.
Natomiast wokalistę znam z lat szkolnych :D ale nie ze szkoły ;) zarośniętego "pana miksera" również :D

Kurczę.. :D jakbym cofnął się w czasie :D ;)
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Black Flag » 14 Cze 2012, 19:13

KaloNDM napisał(a):Aaaaaaaaaaaaa... :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Do tej pory nie wiedziałem o jakim Wy zespole piszecie.

ZDREADY :D :roll: :D

Znam dobrze basistę vel "Siksy", który zawsze "bujał się" po mieście z "Ambrozem". ;)
Na przełomie lat 90-tych założyli kapelę i tłukli muzykę w "lochach" SDK-u, przy ulicy Mazowieckiej.
Tak więc "Siksy" gra już szmat czasu :D
Nie wiem czy to ta sama kapela, którą założyli, czy to następna z kolei.

"Ambroza" na teledysku nie widzę ale z tego co wiem, zaprzestał działalności muzycznej lata temu.
Natomiast wokalistę znam z lat szkolnych :D ale nie ze szkoły ;) zarośniętego "pana miksera" również :D

Kurczę.. :D jakbym cofnął się w czasie :D ;)


To nie ten sam zespol. Sixy faktycznie gral z Bromba ( Ambrozem?) i Zdrowaska a pozniej jeszcze jednym kolega na P. ;) w SDKu przy Mazowieckiej, a nastepnie w podziemiach Biblioteki. Tamten sklad nazywal sie Sabotaz i zagral o ile dobrze pamietam 2 koncerty. Po odejsciu Zdrowaski, dokoptowaniu 3 nowych osob, zmianie muzyki i tekstow zespol ten przeksztalcil sie w Kto Ukradl Ciastka. Ciastka padly ok. 93 roku. Sixy z Bromba grali potem w Public Damage ( nie jestem pewien tej nazwy, bo pisze to wszystko z pamieci) mieli proby w Twierdzy i czesc twierdzowskiego skladu. Bromba wyprowadzil sie z Nowego Dworu a muzyke zastapil fotografia (zreszta z niezlym skutkiem) :idea: Pozostali wymienieni przez Ciebie muzycy Zdreadow, czyli wokalista i "pan mikser" :D , oraz perkusista grali wczesniej razem w Aldon Horse Brothers. Tez mieli proby przy Mazowieckiej i chyba nieco wczesniej niz Sabotaz, czyli pewnie zaczynali ok. 89r. Ich tez widzialem ze 3 razy na zywo.Byl to bardzo fajny bluesowy zespol.
Black Flag
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 10 Maj 2012, 09:39

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 14 Cze 2012, 19:38

OZG to teraz Zdready :D
Kto Ukradł Ciastka? :lol: :lol: :lol: Może Kto Buchnął Ciacho ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Black Flag » 14 Cze 2012, 19:44

disturbia napisał(a):OZG to teraz Zdready :D
Kto Ukradł Ciastka? :lol: :lol: :lol: Może Kto Buchnął Ciacho ;)


"W tamtym okresie epitet "ciacho" nie egzystowal jako taki, w szeroko pojetym slangu mlodziezowym "( M. Peczak) :D
Black Flag
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 10 Maj 2012, 09:39

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 14 Cze 2012, 19:55

Ta nazwa to zaczerpnięta z osobistych przeżyć? ;) :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Black Flag » 14 Cze 2012, 19:59

disturbia napisał(a):Ta nazwa to zaczerpnięta z osobistych przeżyć? ;) :D


Ja tam nie wiem 8-) , ale moje oko to z "Alicji w krainie czarow" :idea:
Black Flag
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 10 Maj 2012, 09:39

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Rafał » 14 Cze 2012, 20:48


Ja tam nie wiem 8-) , ale moje oko to z "Alicji w krainie czarow" :idea:


hehehe...lubię to :lol: :D
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez KaloNDM » 14 Cze 2012, 21:34

Black Flag napisał(a):To nie ten sam zespol. Sixy faktycznie gral z Bromba ( Ambrozem?) i Zdrowaska a pozniej jeszcze jednym kolega na P. ;) w SDKu przy Mazowieckiej, a nastepnie w podziemiach Biblioteki. Tamten sklad nazywal sie Sabotaz i zagral o ile dobrze pamietam 2 koncerty. Po odejsciu Zdrowaski, dokoptowaniu 3 nowych osob, zmianie muzyki i tekstow zespol ten przeksztalcil sie w Kto Ukradl Ciastka. Ciastka padly ok. 93 roku. Sixy z Bromba grali potem w Public Damage ( nie jestem pewien tej nazwy, bo pisze to wszystko z pamieci) mieli proby w Twierdzy i czesc twierdzowskiego skladu. Bromba wyprowadzil sie z Nowego Dworu a muzyke zastapil fotografia (zreszta z niezlym skutkiem) :idea: Pozostali wymienieni przez Ciebie muzycy Zdreadow, czyli wokalista i "pan mikser" :D , oraz perkusista grali wczesniej razem w Aldon Horse Brothers. Tez mieli proby przy Mazowieckiej i chyba nieco wczesniej niz Sabotaz, czyli pewnie zaczynali ok. 89r. Ich tez widzialem ze 3 razy na zywo.Byl to bardzo fajny bluesowy zespol.


Black Flag :D kurka wodna..
Faktycznie.. zupełnie zapomniałem o "Zdrowaśce" :D a "Ambroz" to nie kto inny jak "Bromba" :D
Hmm.. kolega na P. ???

Myślę, że dobrze byłoby zrobić coś w rodzaju archiwum..
Chodzi mi o muzykę wymienionych przez Ciebie zespołów.
Już dałem suba na kanał z muzyką ZDREADY.
"Siksy" i inni powinni założyć podobny.. właśnie z muzyką którą kiedyś grali. :D :D :D
Jakby nie patrzył, to historia NDM -dwie dekady w branży :D

Trochę dyskografii :D KTO UKRADŁ CIASTKA:

1. "Plotkarska przyjaźń" - http://www.youtube.com/watch?v=SiTKKVqqCTM

2. "Radykalna muzyka" - http://www.youtube.com/watch?v=SQdv_jg-SYQ

3. "Mordowanie zwierząt" - http://www.youtube.com/watch?v=u73zltt9RRc

W nagraniu nr 3, "Siksy" jeszcze w swoich słynnych czerwonych spodniach :D
Ktoś kogoś poznaje???
"Ambroz" w tamtych czasach miał długie włosy - "Zdrowaśka" z resztą też :D - ale nie wydaje mi się,
aby przy mikrofonie po prawej stronie to był "Bromba".
W migawkach filmu widać też "Heginsa" tak mi się wydaje.. Nie wiem z trzech braci rozróżniałem tylko jednego "Filipa" :D
Chodził ze mną do podstawówki.
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Rafał » 14 Cze 2012, 21:57

KaloNDM napisał(a):[
...Ktoś kogoś poznaje???
"Ambroz" w tamtych czasach miał długie włosy - "Zdrowaśka" z resztą też :D - ale nie wydaje mi się,
aby przy mikrofonie po prawej stronie to był "Bromba".
W migawkach filmu widać też "Heginsa" tak mi się wydaje.. Nie wiem z trzech braci rozróżniałem tylko jednego "Filipa" :D
Chodził ze mną do podstawówki.

zdrowaśka nie wchodził w skład kuc , bromba grał na perce , pan na pe to picek , hegins faktycznie występuje w migawkach :oops: ;) ...
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez dahoovka » 15 Cze 2012, 10:59

Anna7 napisał(a):Biżuterię i torebki prezentowane na stoisku można oglądać na Facebooku - AnnArt lub kontakt maximus15@onet.eu


Bardzo dziękuję - dziewczyna z makami na koszulce :)
dahoovka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 112
Rejestracja: 19 Sty 2011, 21:39

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Anna7 » 15 Cze 2012, 20:09

Ha ;) wiedziałam, że dziewczyna w tak pięknym podkoszulku wróci po moje produkty. Dużo z nich inspirowanych jest właśnie motywami łąki....
Pozdrawiam serdecznie Anna.
Anna7
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 Cze 2012, 15:43

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 19 Cze 2012, 23:13

A tutaj można zobaczyć jak wyglądają dni miasta w okolicznych wiochach http://www.legionowo.pl/pl/strefa-miesz ... ie;id-3577. Widać od razu, że Legionowo to zapyziała dziura, którą stać na zorganizowanie zabawy dla mieszkańców tylko przez jeden dzień. Pewnie dlatego, że nie pozyskali żadnego sponsora typu browar albo inna gorzelnia.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron