Dni Nowego Dworu

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez gadas » 31 Sty 2012, 14:17

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 19:00, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez carramba » 31 Sty 2012, 14:27

gadas napisał(a):Ps. Czy to Magdalena Modra ?

Tak, zgadza się, to ona.
No sorry, taki mamy klimat.
Awatar użytkownika
carramba
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 48
Rejestracja: 20 Lip 2011, 13:44
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 31 Sty 2012, 14:37

WTF is Magdalena Modra :?:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez dahoovka » 31 Sty 2012, 15:03

Widać nie jesteś na czasie z reality shows typu "Amazonki" czy "Bar" :)
dahoovka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 112
Rejestracja: 19 Sty 2011, 21:39

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 31 Sty 2012, 15:10

@gadas na Metalk a tffuu :o niech cie Glebia pochlonie ;) :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez ukasz » 31 Sty 2012, 15:12

nie martw się @rather, ja też chyba nie jestem na czasie :D Magda Modra - jedna z wielu tych, które są znane z tego..., że są znane. Daję jej rok czasu i nikt nie będzie o niej pamiętał (chyba, że gdzieś się rozbierze o ile jeszcze tego nie zrobiła) ;)

Anthony Moon - jak dziś pamiętam, jak oglądałem ten teledysk. Stwierdziłem, że straszny szajs i beztalencie. Kilka dni później się dowiedziałem, że to nasza ziemia go wybiła... ;)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 31 Sty 2012, 15:27

Fakt,nie jestescie na czasie :DBoze! Kiedy to bylo,chyba z dekade temu @ukasz juz dawno o niej swiat zapomnial,a rozbierala sie chyba juz 4 razy,pewnie z tego powodu :lol: :P A jednak bedziecie mieli tych swoich Eastwest Rockers(@gadas bedziesz mial mniejsza migrene ;) ),poza Raffim jeszcze zgodnie z przewidywaniami,Beata Koziklak :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Sauron » 31 Sty 2012, 17:16

Niestety,na kazdych takich "dniach" jakiegokolwiek miasta ponizej 100 tys. nie znajdzie sie "dla kazdego cos dobrego".Najbardziej mozna powiedziec,cierpia na tym fani ciezkiego brzmienia,bo kazda "kasta rzadzacych" w jakimkolwiek miescie,uwaza ciezsze brzmienia za "muzyke nie dla ludu",wiec klepia zespoly ktore akurat sa na topie,badz starcza na cos kasy.Fani rocka,metalu,hardcore'u sa skazani jedynie na koncerty w wiekszych miastach.A jesli czegos z przedstawionych nie sluchasz,to i tak bedziesz sie bawil z Beata K.Przecierpisz:]
Sauron
 

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez rather » 31 Sty 2012, 17:32

disturbia napisał(a):(...)poza Raffim jeszcze zgodnie z przewidywaniami,Beata Koziklak :lol:

Zara, zara jaka Beata Koziklak?! Miały być dwa zespoły - więc Raffi i Eastwest Rockers. Poza tym teraz to ja chcę Magdę Modrą... Zdjęcia Magdy pojawiły się w Plotku, zresztą w towarzystwie innych nieznanych mi gołych panienek. Taki los czeka chyba większość uczestników różnych Barów, Mam Talentów i innych Voiców of Polandów...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Yogi » 31 Sty 2012, 17:42

No,proszę czego się panu zachciewa,panie Sauron@! :evil: Jeszcze heavy metalu w NDM brakowało!A ukaszowi@,to i gołe panienki w głowie siedzą! :lol: Widać,że są tu ludzie gotowi upodlić tę "imprezę"do ostatka.Łomot i pijaństwo,jakie tam panują,już szanownym kolegom nie wystarczają? ;) Nowy Dwór to nie
Jarocin,czy Przystanek Woodstock,żeby tu takie śmieci zpraszać! Jeszcze by nam tu bandy skinów,punków i innej tego rodzaju hołoty brakowało! :x Ja myśląc o dniach NDM,mam na myśli imprezę naprawdę "na poziomie",dla całej rodziny,by można było miło i kulturalnie się zabawić przy dobrej i odpowiednio ustawionej muzyce,a nie tylko ten dziki łomot i alkohol lejący się strumieniami,a przypomnę wam,ze już w ub.r padł na radzie miasta pomysł sprowadzenia striptizerek.I to na imprezę,na którą przychodzą także najmłodsi!A wy tu takie pomysły? :o Wstyd ,panowie!!! :evil: :evil: :evil:
Ostatnio edytowany przez Yogi, 13 Cze 2012, 18:11, edytowano w sumie 1 raz
Yogi
 

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 31 Sty 2012, 17:45

Sorry memory za pozno sie obudziles :P juz dawno przebrzmiala, z tego co pamietam to miala cala jedna piosenke :lol:ale zagadaj do Raffiego,razem tancewali u Kiljana :P
Ostatnio edytowany przez disturbia, 31 Sty 2012, 17:46, edytowano w sumie 1 raz
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez gadas » 31 Sty 2012, 17:45

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 19:00, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez disturbia » 31 Sty 2012, 17:50

@gadas Cię,jak to spiewal jakis hip chlopiec ;) ojejku spieszno mi bylo :P@yogi nie mowimy o pijanstwie,tez nie popieram,tylko muzyce. Kultura kultura,ale chyba nie musimy zaraz wszystkiego robic pod male dzieci,bo zjdzie z tego nieustajacy dzien dziecka,czlowiekowi tez sie cos od zycia nalezy. Co do punkow,wolalabym ich widziec,niz drechow na kazdym kroku. Tak Sauron,to jest dyskryminacja mniejszosci :evil: a co do Bajmu to...kiedys lubilam :oops:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez Yogi » 31 Sty 2012, 18:23

Oj disturbio@,ty nic nie rozumiesz.Ja nie miałem na myśli imprezy tylko dla dzieci,ale dla całej rodziny.
Yogi
 

Re: Dni Nowego Dworu

Postprzez gadas » 31 Sty 2012, 18:40

.
Ostatnio edytowany przez gadas, 24 Lut 2012, 19:01, edytowano w sumie 1 raz
gadas
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 277
Rejestracja: 02 Lip 2011, 10:53
Miejscowość: NDMaz.O.M.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości