Restauracja Versal

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Restauracja Versal

Postprzez lulus » 12 Maj 2014, 06:40

Thermuthis napisał(a):Parę dni temu miałam wątpliwą przyjemność zjeść w tym światowym Wersalu. Obsługa chyba z łapanki, nie znająca nawet podstaw goszczenia w restauracji. odniosłam nawet wrażenie że testowali swój barek zbyt intensywnie... lokal nie jest przytulny, to nie jest miejsce do posiedzenia. jedzenie takie sobie, nie warte tych cen z pewnością, na dodatek nie wszystkie dania z karty były dostępne. W naszym starym Hicie przy stacji je się dużo smaczniej i taniej!

Widze ,że ktoś tu robi reklamę HITu ! Nie porównuj gówna do twarogu !
Miałem okazje jeść w Versalu jedzenie bardzo smaczne, co do obsługi tez nie mogę się przyczepić, wystrój jak wystrój każdy lubi cos innego ( nie jestem związany z żadna gastronomia).
W owym lokalu HIT tez miałem okazje jeść. Przede wszystkim to nie jest restauracja tylko jakiś barek z wystrojem jak za PRL, tragicznym. Jedzenie małe porcje, przeciętne, nie zachwyca. Bardzo denerwująca jest kwestia Dania Dnia: Danie Dnia na Reklamie Led jest 13,50zł a w lokalu16,00zł. Oszustwo w biały dzień!!! Co do obsługi - tragedia, rzucenie talerza na stół to nie jest obsługa. Już tam nie chodze i nie polecam !
lulus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 Gru 2012, 18:02
Płeć: mężczyzna

Re: Restauracja Versal

Postprzez mich8 » 12 Maj 2014, 11:47

Jeśli chodzi o Versal to nie chcę się wypowiadać, ale ponieważ znam pizzerie Hit to zabiorę głos. Wystrój w Hicie jest fatalny. Co tu dużo mówić, PRL lub jakaś inna stołówka. Ostatnio zamawiałem telefonicznie w Hicie pizzę z dostawą. Pani przyjmująca zamówienie to jakaś zupełna pomyłka, jakby pracowała tam za karę. Odebrała telefon po 5-7 sygnałach, już chciałem odłożyć słuchawkę, myśląc, że zły numer czy coś. Rozmawiała ze mną jakoś z wielką łaską. Odpowiadała półsłówkami, aż w połowie rozmowy miałem ochotę powiedzieć jej co myślę i się rozłączyć. Nie zrobiłem tego. Pizzę przyniósł Pan (nawet szybciej niż wcześniej zapowiadała Pani przez telefon), jednak w samym pudełku, bez torby termicznej. Nie wiem, być może miał ją w samochodzie. Fakt jest taki, że ja jej nie widziałem. Pizza była nie gorąca, nie zimna, letnia. Smaczna, cisto również. Ale składniki na niej były porozrzucane, bardzo nie równomiernie, tak jakby kucharza ktoś gonił, papryczki pepperoni położone w całości, razem z ogonkami właściwie w jednym miejscu. Nie wiem jak inni, ale ja jem również oczami. Smak był dobry, jednak pozostał trochę niedosyt w obsłudze klienta. Następnym razem skorzystam chyba z konkurencji.
mich8
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 Lut 2013, 00:20
Miejscowość: NDMaz
Płeć: mężczyzna

Re: Restauracja Versal

Postprzez Zbyszek » 12 Maj 2014, 16:19

ostatni się skusiłem na posiłek w "restaurancji" Versal, nie wiem kto wpadł na pomysł dań "meksykańskich" ....kompletne kulinarne nic..., czyli średnia powiatowa
za to obsługa nawet zabawna...hehehe, choć faktycznie mało profesjonalna i nieco zagubiona...
Zbyszek
 

Re: Restauracja Versal

Postprzez Thermuthis » 12 Maj 2014, 16:39

@lulus nie wiem do jakiego Hitu trafiłeś ale z pewnością nie do tego do którego my chodzimy co tydzień. Dlaczego znaleźliśmy się w Versalu? Bo w Hicie wszystkie miejsca były zajęte, i to nie pierwszy raz zresztą. Wystrój jest jaki jest, jakby nie było był to kiedyś sklep mięsny, jest czysto i to mnie satysfakcjonuje. A zamiast wielkich palm w donicach wolę dobre żarcie w jeszcze lepszej cenie. W Hicie objadamy się po uszy, zawsze smacznie. Ruch tam jest zawsze ogromny, babeczki uwijają się jak w ukropie, może stąd wasze negatywne odczucia co do obsługi. Na temat dowozu się nie wypowiadam, bo zawsze chodzimy na miejsce. Nie wiem @lulus co Ci się w Hicie przydarzyło, bo Wersal podał porcję 2 razy mniejszą niż w hicie, ale chyba wolałabym rzucenie talerza niż obsługę sprawiającą wrażenie nie do końca trzeźwej. Moim zdaniem ilość klientów w Hicie mówi sama za siebie.
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Restauracja Versal

Postprzez Thermuthis » 09 Sie 2014, 23:11

Hit otworzył pierwsze piętro pod hasłem restauracja :) Menu to samo, ceny te same, za to nowy, ładny, przyjemny wystrój. Więc jeśli ktos narzekal na surowy wystrój parteru powinien przenieść się na górę :) Właśnie wróciliśmy i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni :) Może muzyka trochę za głośno, ale cała reszta duży, zasłużony plus :) Klimatyzacja lokalu w pełni działająca, przyjemnie było posiedzieć!
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Restauracja Versal

Postprzez kolo79 » 10 Sie 2014, 22:09

Bywam w Versalu, bywałem w Hicie i innych nowodworskich....gastro-pubach. O gustach się nie dyskutuje natomiast o smakach można. Zamówcie pizzę w Hicie a zamówcie w Versalu. Popdowiem - w ta z hitu większę, tańsza i o wieeele lepsza. Mhhh, jeszcze zostały mi 3 kawałki po dzisiejszym podwieczorku :) Obiady w Hicie wypasione, rybka świeża i tańsza niż nad morzem. Wygląd chyba celowo nawiązuje do PRL i mi to nie przeszkadza. Co z tego, że Versal pod nosem, marmury i ...na wynos robią problem, na miejscu kelnerka nafochowana jak jej przerywasz rozmowę telefoniczną. Nie jest źle, ale coraz rzadziej tu bywamy.
kolo79
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 28 Maj 2013, 21:51
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron