Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 10 Kwi 2013, 22:10

Betonowa Wieś napisał(a):Tiesto po prostu puscil swoj In search of sunrise IV dzieki czemu doktor jest nadal doktorem a pietruszka bedzie na wiosne.


Co do In Search of Sunrise to osobiście wolę VII wydanie, a odnośnie tego czy Pan Doktor Pietruszka jest nadal doktorem to wcale w to nie ingeruje bo niestety albo i stety Jego fachu lekarskiego nie udało mi się doświadczyć, więc najpierw czytajcie ze zrozumieniem bo temat nie dotyczy fachu Pana Pietruszki tylko Jego niewłaściwego zachowania wobec pacjenta.
Tak w ogóle to co wnosi Twój wpis tutaj bo moja inteligencja nie potrafi tego zrozumieć...
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez Betonowa WieÅ› » 10 Kwi 2013, 22:30

Nic nie wnosi bo nie mialo wniesc. Co najwyzej wyniesc :)
Lenistwo idzie tak wolno, że nedza je dogania. (Facet ze 100$ :)))))
Betonowa WieÅ›
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 71
Rejestracja: 07 Sie 2011, 20:58

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez Heimat » 11 Kwi 2013, 00:46

Walka przecież nie toczy się o przysłowiową PIETRUSZKĘ, lecz o zdrowie i godność pacjentek w stanie błogosławionym.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 11 Kwi 2013, 00:52

Heimat napisał(a):Walka przecież nie toczy się o przysłowiową PIETRUSZKĘ, lecz o zdrowie i godność pacjentek w stanie błogosławionym.


Muszę chyba z Tobą kolego wódkę wypić bo doskonale to ująłeś w jednym zdaniu, to o co mi od początku chodzi.
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez Heimat » 11 Kwi 2013, 04:26

Narodziny dziecka będą wspaniałą okazją do wzniesienia niejednego toastu :)
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 11 Kwi 2013, 04:54

Heimat napisał(a):Narodziny dziecka będą wspaniałą okazją do wzniesienia niejednego toastu :)


Racja:-)

A tak ap ropo. Czy ktoś z Was orientuje się może czy jest coś takiego jak "termin rozpatrzenia skargi" ???????
Bo wraz z partnerką oczekujemy już ponad 10 dni na odpowiedz od Pana Dyrektora Szpitala i jak na razie cisza, więc może można ich jakoś pośpieszyć.
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez Heimat » 11 Kwi 2013, 05:14

Zdaje się, że termin rozpatrzenia takiej skargi wynosi do 1 miesiąca od dnia wpływu, natomiast w przypadku sprawy szczególnie skomplikowanej do 2 miesięcy.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez Mavgan » 11 Kwi 2013, 06:36

A co to jest sprawa szczególnie skomplikowana? Uwielbiam takie przepisy w naszym prawodastwie!
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez disturbia » 11 Kwi 2013, 13:06

Po to,żeby uznać,że sprawa jest z gatunku skomplikowanej i móc maksymalnie przeciągnąć załatwienie :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 13 Kwi 2013, 08:27

wie ktoś może coś odnośnie spotkania Rady Społecznej NCM które miało się odbyć w piątek 12 kwietnia??? O terminie spotkania Rady informował Nas Pan Mariusz Dudka na swoim blogu.
Niestety wypadła mi pilna sprawa i nie mogłem się tam udać, a podobno na spotkaniu tym miał być poruszany temat Pana Pietruszki.
Jeśli ktoś ma jakieś informacje to podzielcie się ze mną:-)
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez rather » 14 Kwi 2013, 14:09

Mariusz Dudek wrzucił na swojego bloga relację z piątkowego spotkania http://www.mariuszdudek.pl/2013/04/opis ... -ncmu.html. Kilka rzeczy jest dla mnie jednak niejasnych - co np. chciano powiedzieć w sformułowaniu "chamstwo przekraczające granice, nie powinno być tolerowane i szybo eliminowane"? Zgadzam się co do samej idei eliminowania chamstwa, ale czy oznacza to, że lekarze i obsługa którzy odnoszą się w arogancki sposób do pacjentów będą usuwani z pracy?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 15 Kwi 2013, 22:15

Nie wiem czy mieliście okazję zapoznać się z artykułem zamieszczonym w dzisiejszym numerze Gońca Lokalnego, w którym to napisane jest co powinien zrobić przyszły ojciec dziecka by móc uczestniczyć podczas badania USG w Nowodworskim Centrum Medycznym.
Ja po prostu skomentuje to jednym zdaniem: ręce i cała reszta mi opadła jak to przeczytałem.
Zastanawiam się tylko nad jednym czy artykuł ten mam potraktować jak odpowiedz na wysłaną skargę, czy też taką odpowiedz dostaniemy pocztą elektroniczną (gdyż do dnia dzisiejszego nam nie odpowiedziano)
Załączniki
P1020649.JPG
P1020649.JPG (416.88 KiB) Obejrzany 8551 razy
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez Mavgan » 16 Kwi 2013, 06:03

normalne zamiatanie sprawy pod dywan. Jak już wcześniej się wypowiadałem...ręka rękę myje.
Taki nasz mały polski gnój. Jak domagasz się tego co się prawnie należy, to i tak znajdą coś żeby Cię kopnąć w d.....
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez rather » 16 Kwi 2013, 09:08

No i mamy jasność. Pacjent - palant przyłazi do lekarza bez wymaganego pliku załączników (w 3 egzemplarzach ze znaczkami skarbowymi) i z osobą, która nie ma zaświadczenia o szczepieniach (co najmniej na WZW, żółtą febrę i wściekliznę). Chyba jest oczywiste, że w takiej sytuacji lekarz nie może zareagować inaczej niż kulturalnym "won!!!" i grzecznie wyprosić towarzystwo z gabinetu. Właściwie to powinien wezwać ochronę, żeby zatrzymała pacjenta i osobę towarzyszącą, które nie posiadając wymaganych szczepień (a pewnie - o zgrozo! - także obuwia ochronnego) w oczywisty sposób stwarzają zagrożenie epidemiologiczne na terenie placówki medycznej.

Właściwie to pacjent przychodząc do lekarza powinien mieć zaświadczenie z NFZ, że badanie jest mu rzeczywiście potrzebne. Bo tak to tylko łazi bez sensu i zawraca lekarzom dupę...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez PaffDadi » 16 Kwi 2013, 11:22

Pan doktor miałby opinię miłego i pomocnego, gdyby nie przeszkadzali mu w tym pacjenci, którzy dodatkowo jak na złość zjawiają się w gabinecie w godzinach przyjęć. Mnie osobiście przekonują wyjaśnienia pana Ahmeda, z sympatii dorzucę kilka tekstów pomocnych w relacjach z upierdliwymi pacjentami zgłaszającymi się z problemami zdrowotnymi do lekarzy w jego placówce:

- pacjent z raną szarpaną - "W zeszłym roku widziałem gdzieś tu jakąś igłę"
- pacjent ze złamaniem - "Na moje oko samo się zrośnie"
- pacjent z raną otwartą - "Bandaże się skończyły"
- pacjent na szczepienie - "A to na to już wymyślili szczepionkę?"
- pacjent z naroślą na twarzy - "Tyle lat pan żeś z tym żył to i dwa jeszcze wytrzymasz"
- pacjent wymagający podłączenia do respiratora - "Siostro, ten pacjent spod czwórki jeszcze żyje?"

Gdyby jakiemuś niezadowolonemu pacjentowi zachciało zgłosić się do prasy, wtedy oczywiście trzeba będzie te propozycje zamaskować odpowiednimi paragrafami. Pacjentów szczególnie upartych i domagających się swoich praw sugeruję przesuwać na koniec kolejki z terminem wizyty na 2017 rok.
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron