Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez Chelsea » 04 Kwi 2013, 08:09

I dobrze, że większość z nas idzie do lekarza i na badania prywatnie.
Ciekawe, czy gdyby wszystkie kobiety w ciąży nagle zechciały zrobić badania USG w ramach NFZ to czy zdążyłyby wykonać przynajmniej jedno takie badanie przed rozwiązaniem :)
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 08 Kwi 2013, 15:02

Tak jak informowałem zakładając ten temat, o sprawie tej została poinformowana lokalna prasa aby jak najwięcej osób dowiedziało się jakich mamy lekarzy w Nowym Dworze Mazowieckim.
W dzisiejszym numerze "Mazowieckiego Gońca Lokalnego" został opublikowany artykuł na temat zaistniałej sytuacji, i zachowaniu Pana Pietruszki.
Informuje również Was iż w dalszym ciągu wraz z partnerką czekamy na odpowiedz, na skargę która została złożona do dyrekcji szpitala.
Załączniki
P1020633.JPG
P1020633.JPG (415.35 KiB) Obejrzany 7985 razy
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez rather » 08 Kwi 2013, 16:25

Trochę ręce opadają - szczególnie jak się czyta o tym jak ten sam lekarz traktuje pacjentów w szpitalu i w gabinecie prywatnym. Szkoda, że facet nie widzi związku między pacjentem szpitalnym i kasą, którą otrzymuje za pracę w szpitalu. Może warto wystąpić o odszkodowanie od szpitala - tak jak sugeruje to RPP - a szpital niech ściągnie kasę z dr Pietruszki. Może to mu trochę otworzy oczy?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez Mavgan » 08 Kwi 2013, 17:19

przykre to ,ale nie od dziś wiadomo że lekarz na lekarza złego słowa nie powie. Ręka rękę myje....więc jak dyrektor może powiedzieć coś złego o tym lekarzu?
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 08 Kwi 2013, 17:33

rather napisał(a):Trochę ręce opadają - szczególnie jak się czyta o tym jak ten sam lekarz traktuje pacjentów w szpitalu i w gabinecie prywatnym. Szkoda, że facet nie widzi związku między pacjentem szpitalnym i kasą, którą otrzymuje za pracę w szpitalu. Może warto wystąpić o odszkodowanie od szpitala - tak jak sugeruje to RPP - a szpital niech ściągnie kasę z dr Pietruszki. Może to mu trochę otworzy oczy?


Ręce opadają to mało powiedziane. Lekarz ten sam pogrążył się w tym artykule. Jego wypowiedzi po prostu nie trzymają się "kupy" bo czym różni się badanie USG w prywatnym gabinecie od tego samego gadania wykonywanego w ramach NFZ ????
Po konsultacji z RPP ewidentnie w artykule tym pisze iż lekarz nie miał prawa zabronić mi uczestnictwa w tym badaniu, a sam dyrektor szpitala jeszcze broni takiego zachowania Pana Pietruszki????
Masakra jakaÅ› po prostu!!!!!
Czy Oni w ogóle czytali dokumenty jakie podpisywali zostając lekarzami??? To jest lekarz ???
Nie mam po prostu słów jakimi określił bym tego człowieka, i jeszcze w dodatku bezczelnie Pan Pietruszka pragnie opisania mojego zachowania w tej sytuacji...:/
Tak zdenerwowałem się, jak chyba każdy facet będący w takiej sytuacji ale niepadły żadne wulgarne słowa w stosunku co do lekarza. Po prostu ze złością kazałem oddać skierowanie na USG i powiedziałem iż nie pozostawimy tej sprawy od tak tylko coś z tym zrobimy.
Więc Panie Pietruszka, jeśli Pan to czyta nie mam nic do ukrycia w stosunku co do swojego zachowania, bo zachowałem się jak zdrowy facet będący w takiej sytuacji, natomiast Pan totalnie się pogrążył i tak naprawdę pokazał jakim człowiekiem i lekarzem jest Pan naprawdę.
A o odszkodowanie na pewno wystąpimy, a jeśli będzie trzeba to sprawa trafi do sądu.
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez rather » 08 Kwi 2013, 18:30

Dra Jadou akurat bym się nie czepiał, bo mam wrażenie, że jest jednym z nielicznych lekarzy z powołaniem, którzy pracują w nowodworskim szpitalu. Sam byłem kiedyś świadkiem jak udzielał pomocy poszkodowanemu w wypadku na Osiedlu Młodych, pomimo że był wtedy na spotkaniu ze znajomymi, a dodatkowo padał ulewny deszcz - gapie w tym czasie stali i drapali się po głowach. Kiedy w okolicy jego mieszkania doszło do wypadku samochodowego też udzielał pomocy jeszcze przed przyjazdem karetki. To chyba rzadka cecha u współczesnych lekarzy.

Zupełnie inną sprawą jest, że moim zdaniem popełnia jednak błąd wychodząc z założenia, że lepszy jest kiepski lekarz niż żaden. Ja jestem zdania, że szpital nie musi mieć lekarzy wszystkich specjalności. A jeśli chce ich mieć to muszą znaleźć się środki (np. od organu właścicielskiego) na zatrudnianie dobrych lekarzy, a nie konowałów z muchami w nosie...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 08 Kwi 2013, 19:27

rather nie mam nic do doktora Jadou, ale jak napisał Mavgan... "Ręka, rękę myje" i doktor Jadou usilnie broni Pana Pietruszkę, nawet w przypadku kiedy nie ma ewidentnie racji.
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez rather » 09 Kwi 2013, 00:06

Mariusz Dudek na swoim blogu pisze o spotkaniu Społecznej Rady NCM w najbliższy piątek o godzinie 9.00. Niestety nie podaje miejsca i informacji czy mogą tłumnie przybyć mieszkańcy. Może ktoś z użytkowników zna więcej szczegółów?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 09 Kwi 2013, 13:11

rather napisał(a):Mariusz Dudek na swoim blogu pisze o spotkaniu Społecznej Rady NCM w najbliższy piątek o godzinie 9.00. Niestety nie podaje miejsca i informacji czy mogą tłumnie przybyć mieszkańcy. Może ktoś z użytkowników zna więcej szczegółów?



Z tego co się dowiedziałem spotkanie to odbędzie się w Starostwie Powiatowym na ul. Paderewskiego, a co to tłumnego przybycia mieszkańców to chyba jest to niemożliwe gdyż jest to spotkanie radnych ale na 100% nie jestem tego pewien.
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez rather » 09 Kwi 2013, 14:56

Zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej możesz uczestniczyć jako mieszkaniec w tego rodzaju spotkaniach (chyba że są z jakiegoś powodu niejawne). Co więcej - z doświadczenia wiem, że radni są bardzo uradowani jak przychodzi publika i zadaje pytania. Czują wtedy, że mają kontakt z prawdziwym, żywym wyborcą i jego problemem...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 09 Kwi 2013, 15:08

A to Ci powiem że tego nie wiedziałem i z chęcią pojawię się na tym spotkaniu jeśli będę mógł wejść na nie jak piszesz, tym bardziej że Pan Mariusz Dudek chce poruszyć temat który dotyczy mojego tematu. I mam nadzieję że pojawi się więcej takich osób.
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez smo » 09 Kwi 2013, 15:39

85tiesto85 zachowałeś stoicki spokój w takiej sytuacji, bo nie jeden został by sam na sam z tym konowałem, zamknął by drzwi i przywalił w te dwa kły. Nie ma na nich kolego niestety kary. Pracuję w tym środowisku - nie jako lekarz i wiele bym mógł na ten temat opowiadać. Jeżeli samo środowisko tego człenia nie wykluczy ze swego grona, to opinia o nich będzie podobna do opinii o tym przebierańcu. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.
smo
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 9
Rejestracja: 05 Lut 2013, 16:52
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez 85tiesto85 » 09 Kwi 2013, 16:06

smo napisał(a):85tiesto85 zachowałeś stoicki spokój w takiej sytuacji, bo nie jeden został by sam na sam z tym konowałem, zamknął by drzwi i przywalił w te dwa kły. Nie ma na nich kolego niestety kary. Pracuję w tym środowisku - nie jako lekarz i wiele bym mógł na ten temat opowiadać. Jeżeli samo środowisko tego człenia nie wykluczy ze swego grona, to opinia o nich będzie podobna do opinii o tym przebierańcu. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.



Dzięki za miłego słowo oraz słowa wsparcia. Sam napisałeś że pracujesz w tym środowisku i mógłbyś na ten temat opowiadać, więc widzisz że mój temat nie jest czymś wymyślonym. Taka sytuacja miała miejsce i jeśli Pan doktor jest człowiekiem niech przyzna się do popełnionego błędu, a nie jeszcze pragnie aby prasa opisała moje "niby" nieprzyzwoite zachowanie w stosunku co do Niego. Ja nie mam nic do ukrycia, dlatego też sprawa trafiła do lokalnych mediów. Zdenerwowałem się chyba jak każdy zdrowo myślący facet, który za niecałe 4 miesiące zostanie ojcem. Niepadły żadne obraźliwe słowa w stosunku co do Pana Pietruszki!!!!
A co do kary o której wspominasz, to uwierz strasznie uparta i zawzięta ze mnie osoba i nie odpuszczę tak łatwo tym bardziej że nie chodzi tu o mnie tylko o zdrowie mojego nienarodzonego dziecka i mojej partnerki.

Również Pozdrawiam i jeszcze raz serdeczne dzięki za miłe słowa.
Awatar użytkownika
85tiesto85
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 88
Rejestracja: 04 Gru 2012, 14:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez Heimat » 09 Kwi 2013, 23:57

(...)
ZaprawdÄ™ godnym i sprawiedliwym
SÅ‚usznym i zbawiennym jest
Być uważnym
Pełnym pasji
Dobra wasza
Gwiżdżą ptaki
I tego trzymać się trzeba

ZaprawdÄ™ godnym i sprawiedliwym
SÅ‚usznym i zbawiennym jest
Żeby człowiek
W życiu onym
Sprawiedliwym
Był i godnym

Żeby człowiek
Był człowiekiem
(...)


Fragment "Prefacji" Edwarda Stachury dedykujÄ™ dr Pietruszce.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Osoba Pana Doktora Pietruszki w podejściu do pacjentów.

Postprzez Betonowa WieÅ› » 10 Kwi 2013, 20:07

Tiesto po prostu puscil swoj In search of sunrise IV dzieki czemu doktor jest nadal doktorem a pietruszka bedzie na wiosne.
Lenistwo idzie tak wolno, że nedza je dogania. (Facet ze 100$ :)))))
Betonowa WieÅ›
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 71
Rejestracja: 07 Sie 2011, 20:58

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości

cron